החטיפה Star Wars Adventure -

מאת: ישי ברק

 

להורדה כקובץ

 

החטיפה-הקדמה

המושל של מושבת השלום בטטואין נחטף באמצע מצעד השלום

ע"י פיראטים מרושעים שדורשים עבור שחרורו 3,000,000 קרדיטים אבל מועצת העיר לא מוכנה לשלם סכום כזה. מה יקרה לראש העיר? האם ההרפתקנים האמיצים יצליחו לחלצו? את כל התשובות תגלו בהרפתקת מלחמת הכוכבים החטיפה.

 

התחלה

החבורה נמצאת בבית מרזח בכוכב טטואין במושבת השלום האווירה בבית המרזח היא אווירת חג בגלל שבעוד יום יתקיים מצעד השלום המסורתי. הברמן של הבית מרזח יזמין אותם לאותו מצעד. הלילה הראשון יעבור בשקט עד למחרת בבוקר.

 

למחרת בבוקר החבורה תקום ותגלה שהמצעד התחיל והם ינסו כמה שיותר למהר למצעד ברגע שהם יגיעו לשדרה הראשית הם יראו את ההמולה הגדולה, המון אנשים שמחים, בלונים, משקאות וכמובן המצעד: 40 להטוטנים, 20 רקדניות, 30 ליצנים, 40 נגנים, וכמובן המושל בספידר המיוחד שלו. לאחר בערך 10 דקות שמונה מהליצנים יורידו את התחפושות, בערך שבעה נגנים יורידו את הכלים שלהם וישלפו blaster rifle. הם יתחילו להתקדם לעבר רכבו של המושל, יהרגו את שני שומרי הראש שלו ואת כל מי שמנסה להפריע להם, ורק אחד מאלמוניים ימות. הם יכניסו את המושל לספידר מיוחד שהם הביאו ויברחו משם. אם החבורה תנסה לעצור אותם הם לא יצליחו לעבור בזמן את כל האנשים.

 

לפני רגע הכל היה שמח עכשיו יש צרחות וצעקות אנשים לא יודעים מה לעשות עם עצמם כעבור בערך חצי שעה מועצת העיר תעשה מליאה לכל המושבה, הדמויות יצטרכו להיות נוכחים

 שם.

 

הקרא לחבורה את הקטע הבא מפיו של דובר המועצה: "המושל שלנו נחטף, הדרישות גדולות מידי אנחנו צריכים צוות של הרפתקנים אמיצים שינסו להחזיר את המושל אותה חבורה תתוגמל כראוי. אני מכיר איש אחד שהוא הרפתקן פה." הוא יצביע על אחד מהחבורה וישאל: "אתה וחבריך תוכלו לעזור לנו?" אם הוא יסכים עבור לקטע הבא, אם לא הקרא את זה: "אתם מעדיפים לעשות את המשימה או שתגורשו למדבר ללא שום אספקה וכל הציוד שלכם יילקח!"

 

קטע ב': הדובר ייקח אותם ללשכתו ויגיד את הדברים הבאים: "אני רואה שאתם מסכימים לעזור, אוקי, כל אחד מכם יקבל 2000 קרדיטים. אתם יכולים ללכת לחקור עכשיו את זירת הפשע קחו כל אחד את הכרטיס הזה ולכו חקרו את זירת הפשע בשדרה הראשית, תודיעו לי אם תגלו משהו חדש."

 

זירת הפשע: השדרה הראשית שבה התקיימה התהלוכה: החבורה תראה שומרים ליד, אחד השומרים יבחין בהם ויבקש את הכרטיס, ברגע שהם יראו אותו הוא ייתן להם לעבור. החבורה תבחין בגופה של אחד הליצנים שבידו נשק, הם ישערו שזה אחד החוטפים, אם הם יחפשו עליו הם ימצאו כרטיס מגנטי שבעצם הוא מפתח לבית כלשהו. חוץ מזה בזירת הפשע נמצאים גם חלק מהגופות של האנשים שניסו לעצור בעד החוטפים וגם רכבו של המושל, אם החבורה תחפש ברכב היא תמצא פתק שעליו שם של רחוב עם מספר אם החבורה תחליט ללכת לאותו בית עבור לקטע הבא.

 

בית המבצעים של החוטפים: החבורה תגיע לאותו הבית ותראה בית רגיל לחלוטין, כמובן, אבל אם הם יחליטו להיכנס הדלת תהיה נעולה, אבל כמובן יש בידם את המפתח. כשהם ייכנסו לדירה הקרא את הקטע הבא: אתם נכנסים לדירה הדירה נראית די נטושה, יש כמה רהיטים ושלוש דלתות. החבורה תחליט להתקדם, לפתע ישמע צלצול פעמון ומכל חדר ייצא איש עם אקדח ומכאן מתפתח הקרב. נתונים על הקרב: הטווח בין הדמויות לאויבים הוא 13 מטר, הדמויות יכולות להשתמש ברהיטים כמחסה. דף דמות חוטפים:

 

Dex: 2+1D, tec: 1+1D, mec: 1+1D, perec: 1+2D, kno: 1+1, str: 1+2D

Skills: blaster: 2+2D, melee combat: 2+2D, tactics: 2+1D

 commandורק לאחד מהם:2+2

Equipment:  hold-out blaster damage: 3D, typical knife damage: str+1,

200 credits, key card

 

אחרי הקרב אם כל החוטפים יחוסלו ע"י החבורה והחבורה תעשה עליהם חיפוש הם ימצאו כרטיס מפתח, אם החבורה תחפש בדירה הם ימצאו כספת שבה מפה שמובילה ל"בסיס" החוטפים ששם כלוא המושל. בנוסף בכספת יש גם עוד 1200 קרדיטים. הזכרה: הזכר לחבורה שהם צריכים לחזור ולהגיד לסגן המושל מה הם גילו עד עכשיו.

 

השיחה עם סגן המושל: הקרא את הדבר הבא: "אני רואה שגילתם איפה בסיס החוטפים טוב אני רוצה שתלכו לשם אני אשלח אתכם עוד חמישה לוחמי משמר, ולכו לחוות "הבנתהה" ותשכרו לכם כמה, שתוכלו לרכב עליהם לבסיס החוטפים. ההליכה עם החיות תיקח שלושה ימים פחות או יותר. חזרו אלי מתי שתשכרו את החיות."

 

חוות הבנתהה: שהחבורה תגיע לחווה הם יכנסו לתוך החנות הקרא את הקטע הבא: שאתם נכנסים לתוך החווה אתם מריחים ריח כבד של צואה אתם רואים בתוך החנות של החווה את המוכר ליד הדלפק ואתם רואים גם שני רודיאנים מאיימים על המוכר מה אתם עושים?

כנראה שמפה יתפתח קרב.

 

Rodians:

Dex: 1+2D, tec: 1D, kno: 1+1D, mech: 1+1D, pere: 1D, str: 2D

Skills: blaster: 2+2D, pick pocket: 2+2D ,melee combat: 2+2D

Equipment: hold out blaster, 20 credits

 

לאחר שהחבורה תהרוג את השודדים המוכר יודה להם וישאל למה.

השיחה עם המוכר: (המוכר מדבר במבטא מוזר קצת) או תודה חברה אני מודה לכם אני בינתיים יזעיק את המשטרה, שיבואו לכאן אח"כ חברים מה רצונכם? (החבורה תבקש לשכור חיות בנתהה) או כמובן..........

אני מוכר בנתהה אחת ב 500 קרדיטים אבל בשבילכם זה יהיה ב 100.

אם החבורה תשכור את החיות עליהם לחזור לסגן המושל.

 

השיחה עם סגן המושל: קודם כל תודה שהצלתם את החנות של ויל עכשיו לעניינו אתם צריכים לצאת מחר עם שחר אנחנו נספק לכם אספקה: מזון, תיקי הישרדות ומשקפות. זכרו מחר עם עלות השחר אתם יוצאים תכינו את עצמכם.

 

הבוקר: החבורה תכין את עצמה ותגיע לפתח העיר ושם יחכו להם סגן המושל וחמשת החיילים שהוא אמר שיצאו איתם וכמובן הבנתהות שלהם עם הציוד.

 

המסע: היום הראשון יעבור בשקט עד ללילה שהחבורה תקים מחנה. הערה: תשאל את החבורה עם הם עושים שמירות.

התקלות: אחד השומרים של החבורה יבחין  בחמשיה פורעים טקסנים שמתכננים לשדוד את החבורה מכאן גם יתפתח קרב.

 

פורעים טקסנים:

Dex: 2+1D, tec: 1D, mac: 1D, pere: 1D, kno: 2D, str: 2D

Skills: fire arms: 2+2D, sneak: 2D ,search 2D

Equipment: old gun: damage: 2D

 

לאחר הקרב לא יקרה עוד שום דבר מיוחד

 

היום השני: ביום השני תפרוץ סופת חול אדירה על החבורה לזרוק כשרון חיפוש או תבונה כדי למצוא מחסה. אם החבורה לא מוצאת מחסה כעבור שלוש פעמים זרוק ק6 לתוצאות הבאות: 1-3 החבורה בעיוורון: זרוק D6X10 כדי לבדוק כמה זמן זה נמשך. 4-6 לא קורה שום דבר.

 

היום השלישי: החבורה תלך עד שעות הערב ותבחין במחנה של החוטפים הקרא את הקטע הבא לחבורה: אתם מבחינים ברחוק מהבסיס. החבורה יכולה להשתמש במשקפות שלהם כדי לחקור את הבסיס. הם יראו שיש חומה עשויה מגדר רגילה אבל חשמלית ויש שתי כניסות וליד כל כניסה יש שומר אחד. אם חבורה תרצה להיכנס לבסיס הצע להם לעשות את זה בשעה יותר מאוחרת.

 

הכניסה לבסיס: הקרא קטע זה: אתם הולכים לכיוון הכניסה, השומר ששומר על הכניסה עומד עם הגב אליכם ואתם מצליחים לשמוע שהוא מפהק אתם רואים שהוא נכנס לכם לתוך הביתן שלו ונרדם שם. מה אתם עושים?

 

הבסיס: אתם רואים עוד ארבעה שומרים מסתובבים בתוך הבסיס ויש שומר אחד ליד אחד מהביתנים הקטנים לאן אתם הולכים? הערה: לכל מקום שהחבורה תלך השומרים יבחינו בהם ויתפתח קרב.

 

שומרים:

Dex:2D, kno: 2D, perec: 3D, tec: 2D, mec: 2D, str: 3D

Skills: blaster 3D, search: 3+1D, brawling: 3+1D

 

לאחר שהחבורה תחסל את השומרים הם יוכלו להיכנס לבניינים.

בניין 1: זהו חדר מגורם של השומרים יש שם ארבע שומרים ישנים וארון הארון נעול. על אחד השומרים הישנים החבורה תמצא מפתח, בארון יש 300 קרדיטים ושלושה אקדחים.

 

בניין 2: זהו חדר מגוריו של מפקד החוטפים הוא לא יימצא שם בחדר. יש שולחן עם מגירות שבתוכן יש את כל התכנונים של חטיפת המושל.

 

בניין 3: זהו חדר השירותים חוץ מריח מסריח אין שם כלום.

 

הבניין הגדול: שם בחדר אחד גדול נמצא מפקד החוטפים עם שלושה שומרים. הקרא קטע הבא לדמויות: אתם רואים איש לבוש בבגדי לוחם ולידו עוד שתי שומרים  והוא אומר חיכיתי לכם, עכשיו תמותו!

 

דף דמות מפקד החוטפים:

Dex: 4D, kno: 2D, mec: 3D, perec:2D, tec: 2D, Str: 3D

Skills: blaster: 4D, brawling: 5D, command 3D, space transport: 3D

Equipment: sporting blaster damage: 3D, card key

דף הדמות של השומרים הוא כמו של השומרים בחוץ.

 

לאחר הריגת מפקד החוטפים החבורה תראה שתי דלתות אחת היא תאו של המושל, שהכרטיס שנמצא על מפקד החוטפים פותח את התא. בדלת השנייה יש ספידר אחד אבל חסר שם דלק והוא לא יכול לנסוע.

 

הפגישה עם המושל בתאו:   הקרא קטע זה לחבורה: מי אתם באתם להציל אותי?

תודה לכם, אני רוצה לשתות משהו קודם כל... עכשיו בואו נצא מפה כבר... החבורה תלך עוד 3 ימים לעיר בלי שום מפגשים.

 

החזרה לעיר: אנשים רבים היו ברחובות באותו זמן שהחזירו את המושל החבורה תקבל כ-2000 קרדיטים כל אחד והמצעד יתקיים שנית רק שהפעם החבורה תצעד בה כגיבורי העיר.

 

הסוף