"בדם רחצנו"

מאת: זיו קיטרו

 

להורדה כקובץ לחץ כאן

 

רעיון כללי

החבורה נתקלת ברמזים לרציחות ערפדיות. מה שהם לא יודעים הוא שלמעשה אין מדובר בערפד רגיל אלא באישה לא יציבה במיוחד בנפשה שחושבת שהיא ערפדית. לא רק זאת אלא שהיא ביצעה בעצמה ניתוחים שונים ורבים על מנת שתהייה ערפדית, שיניים קיברנטיות, כיבה שמסוגלת לעכל דם, ציפורניים קיברנטיות מתארכות וכ"ו. החבורה נשכרת ע"י תאגיד שאנשי המפתח שלו מתים זה אחר זה בסדר עולה ברמת חשיבותם.

 

רקע עלילתי

תאגיד-על מוצא עצמו בבעיה, אנשי המפתח שלו מתחילים למות בזה אחר זה. כולם מתים בלילות בביתם אין אף רמז למי זה יכל להיות.  מה שקורה הוא שתאגיד יריב החליט לחסל את אויביהם וזאת ע"י שכירת רוצח שכיר בעל מוניטין אדיר, איש לא יודע מי, הוא איש לא יודע איך הוא נראה, איש לא לכד אותו מעולם. החבורה נשכרת ע"י התאגיד הנפגע לגלות מי רוצח את אנשיו.

 

כאשר כתבנו את ההרפתקה הזו החלטנו שהסיכוי שהחבורה תצליח ללכוד את הרוצח הוא אפסי. לכן ההרפתקה הזו היא למעשה המון חקירה, המון גילויים ובסופו של דבר גם עימות עם הרוצח. האם יהרגו אותו או לא, תחליטו אתם. אני אישית הייתי הורג אותם, תזכרו מדובר ברוצחת השכירה הכי יקרה והכי קטלנית שיש.

 

הרוצחת השכירה עצמה החליפה את מערכות גופה בקיברה על מנת להיות ערפדית. היא הוסיפה שיניים נשלפות, ציפורניים נשלפות, עור עמיד יותר, שרירים חזקים יותר, מהירות אדירה, קיבה שמעכלת דם וכ"ו. לאט לאט היא התחרפנה עוד יותר, היא מאמינה ששמש תפגע בה ששום מזיק לה, היא מתחמק מצלבים וכ"ו.

 

החבורה תאלץ לעשות הרבה עבודת מחקר, קשרים ברחוב יהיה דבר טוב בכדי לגלות כמה שיותר מאנשי כנופיות ואנשי העולם התחתון. יש כאן כמובן קרבות כיאה למערכת סייברפאנק.

 

 

 

פתיחה

תאגיד-על מבקש לשכור את החבורה. הוא איש הקשר מבקש פגישה עם נציג החבורה או שניים במועדון יוקרתי (השייך לתאגיד). שם הוא מספר להם שהתאגיד בצרות. בשבוע האחרון נרצחו בזה אחרי זה אנשי מפתח של התאגיד. השמירה הוגברה ועדיין מי שזה לא יהיה מליח לחדור את כל מנגנוני הבטיחות ולפגוע באנשים. ישולם סכום יפה מאוד לאנשי החבורה אם ילכדו את הרוצח.

 

חקירה

חקירת המקום מראה שלא נפרצו הבתים בהם שכנו אנשי התאגיד, השומרים לא יודעים איך נכנס הרוצח, אין סימנים, אין טביעות אצבע, אין כלום.

הגופות עצמן הן דבר מעניין, לכולן סימני נשיכה על צווארן. לא סתם סימני נשיכה אלא סימנים שמותיר ערפד הגופות לא חסרות דם לחלוטין, נראה שהערפד הזה לא רעב במיוחד.

 

בדרך כלשהי מחקר על ערפדים ברחובות יוביל למועדון אפל ונורא של "ערפדים". למעשה מדובר ב "רוצים להיות", מועדון בו מסתובבים אנשים שונים שמאמינים בערפדים ורוצים להיות ערפדים, הם נותנים לעצמם שמות מוזרים או כינויים, לבושים בבגדים שנראים להם ערפדיים, ומחפשים דרכים להיות ערפדים.

 

בעלת המועדון היא "גברת הלילה", לא כמו הערפדות הקלאסיות (או אלו שרוצות להיות) מדובר בבחורה שמנה, מאוד שמנה, ממש שמנה עם זקן ושפם שחורים (לא ממש  אל שעירות מוגברת). חקירה של הדמויות והזכרה שהם מחפשים ערפד תגרום לחוסר שקט במועדון ולבסוף לקרב מול 5-7 גברים ונשים, לאחר שהחבורה תחסל אותם תצא "גברת הלילה" ותבקש להפסיק, היא תאמר שהיא מוכנה לדבר רק שההרס יפסיק.

 

"גברת הלילה" היא בחורה דרמטית שמאמינה שיום אחד תהייה ערפדית, היא מנסה להיות מסתורית ומפחידה אבל היא לא ממש מצליחה. כאשר מתחקרים אותה לגבי מקרי הרצח היא ממציאה להם סיפור (היא לעולם לא תודה בכך שאין לה מושג מה קורה  ושהיא לא ממש חושבת שערפדים קיימים) שהערפדים חיים בביוב

 

תחת העיר ורק מעטים יודעים לזמן אותם. למעשה עכשיו שהיא חושבת על זה היה זימון לפני זן מה והיא חוששת שאחד התחמק. אם זה נכון הוא מתחבא בביוב.

 

הביוב

הביוב ריק, ממש ריק, אין כאן כלום. (היא שיקרה להם J ) חיפוש במקום מתקיל אותם בתנין מוטנטי רעב (מהתנינים ששרדו במשך השנים הרבות) לאחר שיהרגו אותו ימצאו בתוכו שן אדם ארוכה מהרגיל (סתם שן של יצור דמוי אנוש כלשהו) חיפוש נוסף מגלה סימן משונה על הקיר.

 

חזרה במועדון, "גברת הלילה" רואה את השן ואומרת שזה כנראה ערפד חלש שלא נעלם כשהזימון הסתיים, ולא הצליח לחלוטין להימלט אל תוך העולם שלנו. כאשר מראים לה את הסימן היא נאנקת בפחד (אין לה מושג מה הסמל אבל היא לא תודה בכך J )  "זהו סימנו של בריגארד, אל הערפדים הנורא",  היא אומרת שרק אדם אחד ידע בדיוק במה מדובר. לצערה הרב זה אחד מאלו שהם הרגו בפעם הראשונה במועדון. יכול להיות שבביתו יש מידע.

 

בביתו של מומחה הערפדים

לאחר שיפרצו לכאן ימצאו המון ספרים, רשומים ויומנים. באחד יומנים הם מוצאים תאור של פגישה של הבחור (ארגייל) עם "ערפדה שאינו ערפדה, שנשימתה מתוקה מכל ומערפלת את החושים, שנשיקתה עמוקה אך אינה משנה  את האדם לצד השני. אנוכי נתקלתי בה במשימה אליה יצאה אדונית החשיכה, להשמיד את אויבי אלו אשר זימנו אותה" כל הטקסט הוא בלשון ארכאית. בקיצור הוא פגש את הרוצחת וידע שמשהו בה לא בסדר. לאחר שיגלו זאת יתקלו "בשומר" יצור מגודל ומעוות שארגייל גידל והוא שומר על ביתו. גברת הלילה שהייתה אתם כאן מתה בהיתקלות הזו.

 

מה עכשיו

בדרך כשלהי על החבורה לגלות עכשיו שיש יריבות בין החברה שמעסיקה אותם לבין החברה ששכרה את הרוצחת השכירה. אז יוכלו גם לגלות שם של אדם שעובד בשביל החברה היריבה. תחקור שלו יוכל להעלות (לאחר עינויים קשים) את שמו של איש הקשר שעובד עם הרוצחים השכירים.

פגישה עם איש קשר

הם מוצאים דרך למצוא את איש הקשר ואף קובעים פגישה במקום כלשהו מחוץ לעיר. הבן אדם מתרגז נורא כשהוא מגלה שאיש התאגיד הסגיר אותו ונלחם נגד החבורה. לאחר שיומת ימצא עליו מחשבון קטן ובו טלפונים וכ"ו. על מנת לפצוח את התוכנה יש לפרוץ את הקוד.

 

בפנים יש טלפונים שונים תחת שמות קוד מוזרים. שם קוד אחד מושך את עיניהם "מוצצת מטורפת" הטלפון הוא טלפון ציבורי (יגלו אם יחקרו) בו עונה קול של גבר אם יהיו חכמים ויעשו כאילו הם מעונינים לשכור את הרוצחת יוכלו לפגוש אותה במקום שיקבע הקול הגברי.

 

איש הקשר שחשבו שהרגו לא מת והוא יתנקש בחייו של איש התאגיד היריב ששלח אותם אליו. (רצח שיראה כאילו התאגיד ששכר אותם עשה, כמענה על כל הרציחות של אנשי המפתח).

 

פגישה

בפגישה המיועדת מופיעה גבר שאומר שהרוצחת מוכנה לעבודה חדשה והיא תתחיל בביצוע המיידי למחרת מייד אחרי שתסיים משימה שהיא עושה עכשיו.

אם הם חכמים הן יבינו שהיום בלילה עומדים לחסל את ראש התאגיד ששכר אותם.

 

מה הלאה?

באותו לילה אם יחכו לרוצחת בביתו של ראש התאגיד תהה היתקלות המהלך הקרב ישברו לה ציפורן או יחשפו משהו בגופה שיסגיר שהיא איננה ערפדית אמיתית אלא רק אוסף של ניתוחים קיבריים. אם הצליחו להגן על ראש התאגיד היא תשוב יום למחרת לחסלו ואז תהה התקלות נוספת,  אם תפשל הפעם היא תזרוק פצצה לתוך הבית ותמלט.

 

החבורה יכולה להיפגש כעת אם הגבר שיצור איתם קשר ויאמר שהרוצחת מוכנה לשכירה. הם יכולים לבקש התנקשות במשהו ולחכות לה שם, הם יכולים לנסות לאיים על האיש ולהוציא ממנו היכן היא גרה (מחוץ לעיר באזור ישן מלא מערות) בכל מקרה היא תהה מוכנה להם והקרב האחרון יהיה קרב עד המוות (של הדמויות אני מקווה)

 

תהנו J