סירנה-דמות לשחר האדמה (אשפית חרבות)

מאת: אורי אופיר

 

 

סירנה היא די נמוכה לגילה וגזעה (130 ס"מ) וגם קצת רזה (150 ק'), מי שיראה אותה יחשיב אותה לקטנה יותר מגילה האמיתי.

צבע עורה הוא ירוק-בהיר עם וריאציה של כחול-בהיר ועיניים בצבע צהוב בהיר, לא אופייני לגזעה (ט'סקראנג), צבעים אלו נותנים לה מראה אקזוטי ומרגיע, יש לה שתי קעקועים של צדפה מעל כל שד, אביה עשה לה את קעקועים אלו בגיל שמונה.

סירנה מתלבשת בדרך כלל בבדים לבנים ותכולים עדינים וחינניים, היא בדרך-כלל מגלגלת את החולצה שלה למעלה כדי להראות את בטנה ומפשילה את מכנסיה למעלה, ככה היא הולכת ביום יום, סירנה היא מאוד יפה וחיננית, ובגלל זה היא חושפת את גופה מעט.

אך שזה נוגע לקרבות היא נהיית קשוחה ותוקפנית, היא מהלכת בצורה חיננית מאוד למרות שהיא מעדיפה לשחות, מי שיראה אותה יבחין מיד ביופייה ובכריזמטיות שלה.

סירנה נולדה סמוך לנהר הסרפנט, שם נהגה להתרועע עם חבריה הט'סקראנגים, היא הייתה מאוד מקובלת שם והיו לה הרבה חברים.

 

סירנה כבר בת 18, גיל טוב להתחיל חיי הרפתקנות, בהצלפה היא עוד לא נולדה אבל סביה היה חי אז, הוא לא אוהב לדבר על זה.

לסירנה יש משפחה טובה, אבא, אימא ואח, האח שלה קטן ממנה ב 8 שנים ורק בן 10, גם הוא רוצה להיות אשף-חרבות, לסירנה יש סבא שעבר את ההצלפה והקיירז' שלו נשאר שלם והאימות לא הצליחו לפרוץ לתוכו, אבל חבריו וקרוביו שהיו בקיירז' אחרים מתו על ידי האימות, כמו שאמרתי קודם הוא כמעט לא מוכן לדבר על זה, אביה של סירנה הוא דייג ואימא היא סוחרת מצליחה, המשפחה שלה מאוד מאוחדת והם לא קיבלו כל-כך את זה שסירנה רוצה לצאת להרפתקאות, אבל מה לעשות, לסירנה יש יצר הרפתקנות חזק כמו לסביה ואחיה.

 

סירנה עוד לא הקימה את משפחתה למרות מחזריה הרבים, היא חושבת שהיא עוד צעירה מידי, למרות היותה רומנטית, היא חושבת שאהובה יאהב הרפתקנות כמוה והם יכלו לצאת להרפתקאות ביחד, משפחתה מאוד רוצה שהיא תקים משפחה והם יכלו להתגורר ביחד, אבל סירנה מסרבת בגלל היצר להרפתקנות.

 

סירנה עובדת בקביעות את הרגש פלוראונוס, זאת אחת הסיבות שבגללה היא רוצה לצאת להרפתקאות, כדי למצוא אותו, היא כמעט כמו מחפשת, למרות שזאת לא מטרת חייה היא תשמח מאוד עם תמצא אותו, היא מאמינה בלראות את חצי הכוס המלאה, לעזור לאנשים חלשים, לא להיות מדוכא וכו', בדיוק מה שמחפשו של פלוראונוס מפיצים בבארסיב.

סירנה לא מתקרבת למאמיניו ומחפשו של הרגש דיס, היא לא יכולה להתחבר עם האידיאלים שלו ותירק בפרצוף (במלוא מובן המילה) לכל מי שיצהיר שהוא מחפש שלו.

סירנה לא תהרוג מי שאינו חמוש, או מישהו ישן, או מישהו מחוסר הכרה וכאלה מצבים, למרות שהיא שומרת טינה, אם היא תצא לחסל מישהו שבגד בה או משהו כזה, היא תלחם נגדו בדו-קרב הוגן (מצידה לפחות), בנוגע למין סירנה חושבת שאפשר לקיים יחסים עם מישהו שאתה אוהב, גם לפני החתונה, אך לא מתוך אינטרסים אישיים או כסף, בקשר לאלימות, כמו שאמרתי קודם, היא לא תתקוף מישהו לא חמוש או פצוע, היא נגד אלימות בעבדים ונגד עבדות בכלל, היא בחיים לא תעסיק משרת או עבד או משהו דומה, לאימות היא בחיים לא תתקרב, ולעשות עסקים איתם, אין סיכוי, היא שונאת אימות בגלל הסיפורים המעטים שסביה מוכן לספר היא הבינה את הזבעות שקרו, סיפורים על אימות שנכנסות למוחות של אנשים ושותלות בהם הרס, על קיירז' שנהרסו ועוד ועוד .

 

סירנה יודעת להקסים אנשים בצורה כל-כך טובה, שאפילן גמד רטנן ישבה בקסמיה.

עוד מעלה זה שהיא יודעת לשחות בצורה מצויינת, היא הייתה אלופת השחייה בילדותה, ושימרה את כישרון זה עד עכשיו על ידי אימונים מתמידים.

סירנה פשוט לא מסתדרת עם לימודים וניירת, היא לא יכולה להבין איך אנשים אוהבים את זה, היא פשוט לא יכולה להישאר במקום סגור כל היום ולחתום על דברים.

 סירנה מאוד אוהבת פרחים, היא יכולה לזהות את כל הסוגים והמינים, היא אוהבת לשחות בצורה בלתי רגילה ואהבת להסתובב בחברת אנשים, סירנה לא אוהבת אנשים צבועים, עשירים ומנופחים, היא במיוחד שונאת עבדות, היא לא יכולה לשאת את העובדה שלאנשים אין את החופש לבחור בדרך חיים.

 

את השם סירנה לא שינתה, יש לה את אותו שם מילדותה, סביה העניק לה אותו על שם אימו שנספתה על ידי האימות, ולפיכך, סירנה תישאר עם שם זה לזכר אימו של סביה, והיא נשבעה לא לשות אותו.

 

נקודות חשובות:

 

*סירנה מהירה כמו הרוח, היא יכולה לשלוף חרב ולהשתמש בה בשבריר שניה.

 

*סירנה נוהגת ללכת עם מחשוף כדי לחשוף את קעקועיה

 

*סירנה מאוד נאמנה לחבריה ומשפחתה

 

*סירנה מאוד עליזה, שמחה ונלהבת

 

*סירנה מאוד רומנטית

 

 

אי מייל-ofero@hotmail.co.il