גאר'ג

מאת: אורי אבני

 

שם :                 גאר'ג

סוג :                  לוחם (ברברי)

גזע :                 מינוטאור

דרגה :              11

נטייה :              ניטראלי טוב

 

כוח-                  20

זריזות-              16

כושר-                19

תבונה-             7

חכמה-              14

כריזמה-            1

 

נק"פ:    107

קסם:    0

הגנה:   6

 

מיומנויות:

נשק –

מורג כבד(8/10), מורגים ואלות (6/10), פטישים (4/10), כלי נשק מוחצים (3/10)

שריון –

ללא שריון (4/10)

אחרת –

הישרדות, מישורים (14/10) גישוש (4/10)

 

ציוד: מורג ענקים (קוביה אחת למעלה בחישוב נזק – פי 2 גודל ומשקל, פי 150% יותר איטי), סחבות עור (לא עוזר לאף אחד) (בהמשך גם "אלת הרעם"-אלת עץ +6, יכולה לגרום לרעד באזור רדיוס של 3 מטר).

 

תאור: מפלצתי. מינוטאור בעל ראש יותר פרופורציונאלי לגוף. גדול מאד (2.77), כבד מאד (178 ק"ג), פרווה שחורה, עיניים אדומות, צלקת על עין שמאל. בעל רגלי פרסה (קטנות יחסית לגוף) מלתעות בגודל של אריה (1ק6 נזק עם משתמשים) קרניים בולטות ומוצקות (1ק6 נזק עם משתמשים בניגוח).

 

אופי ורקע: גאר'ג נולד אדם רגיל ככל האדם בשבטי הברברים בגראקיה, אך לאחר שהוא ומשלחתו נתקלו ב"בעיות תקשורת" עם המלכה מירנדיה, היא שחטה את כולם מלבדו, ואותו קיללה בקללה נוראית – להשתנות למינוטאור המפלצתי הזה.

 

גאר'ג רחש אופי חם-מזג על מנת לשרוד. הוא עוין ואינו מהסס להרוג אם יש צורך, אך אין הוא אוהב לראות תוצאות הקטל שלו, ומשום מה, רוברט אקסלורן, אותו פלדין גלמוד יחסית לכוחו האדיר, הוא האיש שמרסן אותו ומשמש לו כמצפון ומורה דרך בחייו. למרות שגילו האמיתי בוגר מרוברט ב-9 שנים (,27 לאלה שלא יודעים) הוא נותן לרוברט להדריכו, אך בעת צרה הוא יבין את מצבו וידע לשרוד בו ביעילות.

 

גאר'ג יודע ומבין את השפה המדוברת, וכמו כן את שפת הגראקים, אך אין הוא יכול להגות אף שפה מגרון המינוטאור שלו, מלבד גניחות ואנקות וכן לא מעט שאגות מחרישות אוזניים (אשר יכולות לגרום 1ק3 נזק אם הוא שואג בפניו של אדם).