נאבאטור

מאת: אורי אבני

 

שם :                 נאבאטור

סוג :                  לוחם (ברברי)

גזע :                 אורק למחצה

דרגה :              4

נטייה :              ניטראלי טוב

 

כוח-                  17

זריזות-              14

כושר-                16

תבונה-             8

חכמה-              9

כריזמה-            7

 

נק"פ:                                        33

קסם:                                        0

הגנה (לפי השיטה החדשה ):     2

 

מיומנויות:

נשק –

גרזן דו ידני (6/10), גרזנים (5/10), חרב ארוכה (3/10)

מיגון – 

שריון עור (4/10)

אחרות –

אורקית (8/10), התחפשות (2/10), חוסן (2/10), שימוש בחבל (3/10), טיפוס הרים (5/10)

 

ציוד: גרזן מלחמה דו ידני (1ק10\1ק10), שריון עור (אפודת עור מוקשית המכסה על הטורסו. צבע חום כהה), מגפי חורף, מגניי ידיים מעור, חגורת-כיס, תיק גב ובו 2 מנות מזון, חבל של 5 מ' עשוי פשתן, לפיד

 

תאור: איש גבוה (1.92) וכבד גוף (97), בן 25, שיער שחום-שחרחר בעל זקן עבה ושפם, שניהם לא מטופחים, עיניים כתומות-אדומות, אף שבור, עור בהיר מאד בעל גוון ירקרק, מבנה גוף חסון ושרירי, זקוף קומה ומכוער.

 

אופי ורקע: נאבאטור הוא בן לברברית אשר נודתה משבטה בשל נשיאתו ברחמה. אביו הוא לוחם אורקי מזדקן אשר בשיא גודלו פשט על כפרה של אימו של נאבאטור ואנס אותה באכזריות.

 

נאבאטור סולד מאורקים, והוא מעדיף להיות מונה בכוח ההיגיון של הכסף המושך אותו אליו, ואל העושר החומרי והפשוט. נאבאטור אינו מונע בתחילה במסע נקמה אחר אביו, וטוען שאיש את חייו יחיה, אך רוברט אקסלורן, הפלדין הצעיר (ע"ע) מניע אותו.

 

אחרי שזה נשכר על ידי האדון מיילסטון על מנת לשחרר את רוברט, גאר'ג ווינטוס מעיר הנמל של דרונדיק, ובפעולת הצלה נועזת מאפשר את בריחתם ומלווה אותם בחזרה למצודת מיילסטון, הופך נאבאטור לנבגד על-ידי ערכיו הישנים כשאלו מאכזבים אותו, ויוצא אחר התקרבות לרוברט כנגד רצונו (על מנת שלא לחשוף את הצד הרגשני שבו), למסע לאיתור אביו על מנת ליישב את העניין בנוגע לאמו.

 

נאבאטור הוא אדם אמוציונאלי ונסחף, חם-מזג כמו אבותיו האורקים, ואינו שם לב לדמיון בינו לבין קרובי משפחתו השנואים עליו כל כך. נאבאטור אינו גאה בהיותו חצי-אורק, אך גם אינו גאה בהיותו חצי-אדם. "נע ונד יהיה בארץ".