תעלולן

מאת: שי ויסמן

 

דרגת שריון: 2-

נקודות פגיעה: 1ק6+3 לכל דרגה

תלד0: 16

נטייה: משתנה בין נטראלי לבין טוב(לעולם לא מציית חוק)

נשק: כלי נשק תעלולני(מפורט בהמשך)

מתקפה מיוחדת: יכול להקטין בחצי דמות בכל תור

הגנות מיוחדות: 30% התנגדות לכל סוג של קסם ורעל.

גלגול הצלה: 10

תזוזה: 24

תבונה: 12- 18

גודל: בין 80 ס"מ ל1.20 מטר

נקודות נסיון על הריגה: 0

 

תעלולנים הם יצורים קטנים ומוזרים אשר לובשים לרוב בגדים זועקים (כגון: ירוק מנצנץ) הם בעלי חיי חברה די פעילים והם ידועים על המסיבות המוזרות שלהם.

תעלולן הוא לא מפלצת, הוא יצור אשר רק רוצה לכייף ולעשות צחוק הוא יכול ליצור אשליות בכל הדרגות, ללכת על קירות ועל התקרה, הוא יכול לעבור דרך קירות (חוץ מדברים אשר עשויים מברזל) והוא יכול לעשות TELEPORT לכל מקום אשר הוא רואה.

תעלולן לרוב מחזיק נשק מוזר אשר לרוב לא נראה מאיים(הידועים שבניהם הם: מגף, גרב, כפית, מזלג, נוצה, מיכל דיו וכו') הכלי נשק לא עושה נזק אך אוטומטית גורם למי שנפגע קסם שכיחה לשעתיים, קסם גלגול צחוק (גורם לאיש המוקסם להתגלגל מצחוק בלי עצירה 1ק4 שעות) או שינה, כאשר דמות מתקפת בקסם שכזה הם לא יכולת לעשות גלגול הצלה.

תעלולן לעולם לא ינסה לפגוע במישהו כדי לעשות לו נזק.

יש לו 80% להתחבאות בצל, ו50% לגלות מתי מישהו משקר לו.

תעלולן יכול להימצא בכל מקום אשר לדעתו הוא יכול להנות(שזה ביכול להיות טירה עתיקה עד דיר חזירים). ברגע שתעלולן מרגיש מאוים הוא יתחיל לחשוד, רק כאשר תוקפים אותו הוא בורח.

מאוד קשה לשטות בתעלולן, והוא אלוף חידות. הוא לרוב מדבר בחרוזים וכאשר הוא ממש סקרן הוא קורא לעוד  2ק4 תעלולנים אשר מגיעים תוך 1ק10 דקות.

הגיל מהממוצע של תעלולן זה אלף ומשהו הם יכולים לחיות עד גיל 7935 וחודשים ו3 ימים ו15 דקות (הם גילו את זה מנסיון).

התעלולן מקבל את כוחו משמו, אם מישהו מגלה את השם של תעלולן ואומר אותו לתעלולן הפוך, התעלולן חייב לעזור לדמות לעשות משימה אחת. תעלולן תמיד ינסה לברוח מאחריותו בביצוע המשימה. תעלולנים מאבדים את הריכוז במהירות עצומה ונמשכים לדברים מנצנצים לממתקים ויין.