להשתלט על העולם

מאת: ניצן בר

 

פינקי :  מה אנחנו עושים הלילה מוח?

מוח : מה שאנחנו עושים כל לילה פינקי.

פינקי : ומה זה מוח?

מוח : מנסים להשתלט על העולם!

 

כל אחד מכיר את הציטוט הזה, אנחנו משננים אותו מתוך שינה, תוך כדי הליכה ומתי שרק אפשר, כולנו חולמים על זה, כולנו רוצים את זה, ואנחנו מתבדחים על זה בלי הפסק. כן, כן, אתם יודעים על מה אני מדבר, אני מדבר על שאיפתו של כל אדם להשתלט על העולם. רול פליירים בכל העולם רוצים להשתלט על העולם, מאיפה באה השאיפה הזאת? ולמה כולנו כל כך רוצים בזה? על כל זה ועוד ננסה לענות בכתבה הזאת.

 

למה לכל הרוחות להשתלט על העולם?

למה אנחנו רוצים לעשות משהו, שבטוח יביא לנו כאב ראש אדיר,זה ידוע ששליטה בעולם או במדינה אפילו, זה כאב ראש לא קטן בכלל. אז למה כולנו רוצים בזה? זה מאוד פשוט, כוח ואגו, כולנו פאוור פריקס, בתוך כל אחד מאתנו יש את אותו אדם שרוצה שיעריצו אותו ושהוא יוכל לעשות מה שבא לו מתי שבא לו. מי לא חלם שהוא מבטל איזה מאכל כי בא לו, או יוצר חג חדש שכולם מתחפשים לדמותו, או שפשוט אלפי אנשים משתחווים לו? כולנו  רוצים שאף אחד לא יגיד לנו מה לעשות, ועם נשלוט בעולם מי לכל הרוחות יגיד לנו מה לעשות?! עדיין זאת בעיה רצינית לשלוט בעולם, אוכל לאנשים, אבטלה, פשע, מלחמות ועוד המון שטויות שעושות כאבי ראש ענקיים.

 

אז לאיזה מסקנה הגענו כאן?

כולנו רוצים כוח ולשלוט בעולם וזה קשה.

 

איך אני משתלט על העולם?

פה זה מאוד פשוט, קודם כל משתלט צעיר צריך לראות את כל פרקי פינקי והמוח, וללמוד איך מוצאים תוכניות טובות, ואיך דופקים אותן בטירוף.

אחרי זה יושבים (מומלץ בחדר אפל וקטן) וחושבים על תוכנית (מומלץ זדונית ומרשעת), שעל ידי פעולה נכונה של התוכנית נגיע למטרה הנכספת של שליטה עולמית.

עכשיו ברגע שמוצאים תוכנית חשוב, וזה חשוב מאד מאד, מוצאים את החבר הכי טוב שלכם\העוזר שלכם ואומרים לו: "פינקי (להכניס את שם החבר\עוזר) אתה חושב על מה שאני חושב?"

בלי המשפט הזה התוכנית תיכשל בטוח ואז באמת חבל על הזמן מראש.

בדרך כלל צריך עוזרים או עובדים כי אנחנו מדברים על תוכניות ענק, בשביל זה הקמנו משהו במיוחד בשבילכם, מאגר ענק של אנשים שרוצים בכל ליבם להשתלט על העולם.

בשביל שלא יגלו אותנו קראנו לזה בשם לא חשוד, "הגילדה של שחקני התפקידים בישראל" או בקיצור "הגילדה". שהשם לא יבלבל אתכם, כל מי שרשום שם רוצה בכל ליבו לשלוט על העולם.

אז פשוט תיכנסו ותוך כדי הבטחות של אני אתן לך מדינה\יבשת\תפקיד חזק (מחק את המיותר), אפשר להשיג עוזר יעיל.

 

אז לאיזו מסקנה הגענו בחלק השני?

למסקנה המאוד פשוטה שלמצוא את הרעיון זה החלק הקל בכל הקטע הזה.

 

 

מתי אני משתלט על העולם?

אחרי שמצאתם את הרעיון ואת האנשים שיעזרו לכם בביצוע צריך לבדוק כמה דברים.

קודם כל לעבור על הלוח שנה, שזה לא חג\יום אבל או כל מועד אחר, התקהלויות בדרך כלל הורסות את כל התוכנית, אבל חשוב מאוד לזכור את היוצא מהכלל, שהוא תוכנית שבנויה על מפגש גדול של אנשים, ואז צריך פשוט לבדוק את העניין מהצד השני. שיש לנו באמת מפגש מספיק גדול. (לא להסתמך על ערבי שירה בציבור עם שהר'לה שרון). צריך כמובן גם לחשוב על זמן ההשתלטות, מה עושים עם תוכנית שהיא לא רק להערב, אלא תוכנית לשבוע או אפילו חודש? צריך לזכור שאם תוכניות כאלה דרושה התמדה, שהיא דבר שקשה מאוד להשיג. הרי להשתלט על העולם נהיה משעמעם אחרי השעות הראשונות, אז חשוב מאוד להביא תשבצים, תשחצים, פלאפון עם סנייק ועוד משחקים מעניינים.

 

טוב איזה מסקנות יש לנו מהחלק השלישי?

צריך לנהל את הזמן בצורה טובה על מנת לבנות השתלטות מסודרת.

 

אלה השאלות החשובות שצריכות לתת את הטון להשתלטות שלכם, לפי שלושת השאלות האלה, אפשר לבנות השתלטות מעולה ובכך לסיים שנים של רעב, מלחמות והרפס.

 

 

נעבור לבנות את פרופיל המשתלט.

 

מה הם סוגי המשתלטים?

המשתלט החברתי - הבחור הזה אוהב להשתלט והוא עושה את זה בכיף. אבל לא באופן קבוע, ככה פעם בשבוע שבועיים בכיף, אבל כל עוד זה לא הופך להיות משהו יותר מידי קבוע וכמובן שזה לא יעפיל על הפעילויות האחרות שיש לבחור שלנו.

מוטיבציית השתלטות: 6 (עושה את זה רק בתור תחביב)

סיכוי השתלטות: 4 (סיכוים קלושים מאוד)

מצב העולם במקרה והשתלטות תצליח: 9 (כן, כן, במקרה כזה צפויה לנו תקופה טובה של מסיבות וכיף).

 

המשתלט האובססיבי - ההפך הגמור מהמשתלט החברתי. הבחור הזה אוכל, שותה, ישן והולך השתלטויות. זה כל מה שמעניין אותו וזאת מטרת חיו. אין הרבה סיכוי שהוא ידבר על משהו אחר או יציע לעשות משהו אחר. אבל בכל זאת הוא בחור טוב, שפשוט שם לעצמו מטרה לחיים.

מוטיבציית השתלטות: 10 (צריך להוסיף?!)

סיכוי השתלטות: 7.5 (מרוב מאמצים תמיד משהו מתחרבן)

מצב העולם במקרה והשתלטות תצליח: 6 (לא טוב במיוחד הבחור בדרך כלל די דיקטטור עצבני)

 

המשתלט הנגרר - זה הבחור שבאמת לא בא לו להשתלט על העולם (אין לי מושג למה) ובתור שכזה כל העניין נראה לו דבילי, אבל הוא חבר טוב של אחד מהשניים הקודמים ולכן הוא ייגרר אחריהם לתוך הרפתקאות השתלטות מטורפות. יש כאן גם סיכוי מטורף וקלוש שפעם בהרבה זמן גם יעלה לו רעיון, אבל הרעיונות האלה בדרך כלל לא יוצאים לפועל בגלל ששני המשתלטים השונים לא מוכנים לשמוע ממשתלט לא מנוסה כמו הנגרר שלנו. במקרים הספורים שרעיונותיו של הנגרר נשמעים ומנסים אותם יש להם אחוזי הצלחה מטורפים.

מוטיבציית השתלטות: 0.543729 (לא מעניין את הבחור שלנו)

סיכוי השתלטות: 9.984967382 (ברגע שמקשיבים לו אחוזי ההצלחה עולים בטירוף)

מצב העולם במקרה והשתלטות תצליח: 9 (לא רע בכלל מכיוון שהבחור לא רצה בזה בכלל)

 

המשתלט המנזק - ,הבחור הזה מאוד דומה לנגרר גם הוא חבר של אחד משני המשתלטים מלמעלה, וגם לו לא בא כל כך להשתלט על העולם. ההבדל העיקרי בינו לבין הנגרר זה בעזרה שלו. בעוד הנגרר עוזר ועושה עבודה טובה בדרך כלל המנזק הוא בחור עם מוטיבציה אדירה לעזור לחברים שלו אבל כל מה שהוא נוגע בו נשבר נופל או מתפורר. צריך להוסיף שהבחור לא מבריק במיוחד ורעיון חכם\טוב שיוצא מהפה שלו זה אירוע עולמי. ואחרי שמרכיבים את כל הפרטים האלה מקבלים את הבחור המנזק. מה שחשוב לזכור זה שהוא נמצא בכל מקום. הסיכוי להשתלט בלי שמנזק נמצא בסביבה שואף לאפס.

מוטיבציית השתלטות: 2 (מה זה לא בא לו!)

סיכוי השתלטות: 2.5 (הבחור פשוט יהרוס הכל)

מצב העולם במקרה והשתלטות תצליח: 12 (הבחור פשוט נחמד ועם העולם לא ייהרס, אז יהיה נחמד לגור כאן)

 

למה אף אחד עוד לא שולט בעולם?!

קודם כל יש אדם שקרוב לזה מאוד, קוראים לו ביל גייטס. הסיבה העיקרית היא אנחנו, המשתלטים. מה שנקרא מרוב משתלטים לא רואים את ההשתלטות, אנחנו מפריעים אחד לשני להשתלט וזאת בעיה קשה מאוד אבל אין מה לעשות נגדה חוץ מלהמשיך בדרכנו ולהשתלט על העולם.

 

טוב עכשיו אחרי שיש לנו את שלושת סוגי השאלות וארבעת סוגי המשתלטים, כל מה שנשאר לעשות זה למצוא את התשובות המתאימות ולצאת להשתלט על העולם, ועם אחרי כל זה אתם עדיין רוצים להשתלט על העולם אז בהצלחה.

 

הערה:

כותב כתבה זאת רוצה להבהיר, שכתבה זאת כתובה בלשון זכר מסיבות שובינסטיות בלבד.

והוא לא מתכוון בשום צורה שנשים תנסה להשתלט על העולם (ראיתם איך הן נוהגות?!)

אין לאישה מה לעשות עם העולם.

 

טאז השד שהכתבה הזאת היא חלק מהמזימה שלו להשתלט על העולם J