מיקבץ חדשות מ"ת, מד"ב ופנטזיה

קיבץ: פלאי גרייצר

 

- בהודעה רשמית ששוחררה לעיתונות הצהיר  מנכ"ל חברת “Target games" כי בעקבות לחצים מצד גורמים יהודיים אורתודוקסיים החליטה החברה להקפיא את מה שכינה "קו המשחקים המשוקץ הנוכחי שלה", שהמפורסם בהם היה Kult, והיא שוקדת בימים אלו על פיתוח משחק חדש  בשם "”Kudish, שיעסוק במסעם האפי של גדולים בתורה להשבת הגוי היהודי לנתיב האמת.

 

- עדכוני משחקים חדשים:

White Wolf ישחררו לאוויר העולם חבר חדש במשפחת "עולם האפלה" - Zombie: the Decay. המשחק החדש מוסיף לעולם האפלה המאוכלס ברוחות, ערפדים ואנשי זאב יושבים חדשים - הזומבים. ביקורת מפורטת על המשחק, מאת אבי סבג, ניתן למצוא בגיליון זה.

 

גורמים ב- Chausiumמוסרים כי החברה החלה לפתח משחק חדש בשם  Freud- the analyzing, שאמור לחולל מהפכה  בשוק משחקי התפקידים האלטרנטיביים. לא נמסרו  פרטים נוספים על המשחק.

 

חברת מכשפי החוף רכשה לאחרונה את הזיכיונות ליצור משחק תפקידים ומשחק קלפים על פי סידרת הספרים הפופולרית "הארי פוטר". משחק הקלפים יהיה מבוסס פוקימון, ודמויות וחפצים מתוך הספרים כמו גם מכשפים ועצמים מיתיים ישמשו בו בתערובת. משחק התפקידים יתרחש כנראה בתקופת המתקפה הראשונה של וולדרמארט, ויפעל בשיטת D20.

 

- מיקרוסופט קנתה את Atlas games , סתם כי התחשק לה.

 

- מכשפי החוף חשפו לראשונה את יורשו המיועד של  הטאראסק האגדי! המפלצת מטילת האימה החדשה תכונה "גורתאנג", גודלה יהיה כשל גורד שחקים ניויורקי ממוצע והיא תהיה הכלאה בין עז הרים לפיל מעופף. נתוניו המדויקים של היצור עדיין חסויים.

- ספרים רבותיי,ספרים! (ותודה לדידי חנוך מwww.darkestablishment.org  על הידיעות)

גאי גבריאל קיי יקשר את כל ספריו לסדרה אחת! סופר הפנטסיה גאי גבריאל קיי, שאמר בעבר למראיין על אפשרות כזאת:  "אם אני אעשה דבר כזה", תירה בי"  .., מכר למו"ל באנטם את הזכויות לספר עתידי שבו יקשור את עלילת כל ספריו הפסבדו היסטורים כיקומי משנה לפיונאבאר ".זה יהיה גדול", אמר סוכנו של קיי, "אלסאן נגד איילרון, עם לנסלוט בתור שופט".

 

- ג'נט אסימוב וקווין ג' אנדרסון מכרו את הזכויות לספר "המוסד - בית סלדון",כהמשך לסדרת המוסד האלמותי. אסימוב: "לאחר שראיתי את כמויות הכסף האדירות שג'יימס הרברט הרוויח מבזיזת ההון האינטלקטואלי של אביו, החלטתי שהדרך היחידה להבטיח את העתיד הכלכלי של צאצאי עד דור עשירי היא באמצעות שיתוף פעולה ביני לבין אנדרסון".

- אורסון סקוט קארד, בצעד מפתיע, הכריז שספרו הבא יהיה "הצל של הצל של אנדר", ובו יתגלה ילד נוסף, קטן וחכם עוד יותר מאנדר ובין, שפשוט לא שמנו לב אליו בספרים הקודמים, ולמעשה הוא היה זה שתמרן את הנצחון על הבאגים! גורמים לא רישמיים גם מוסרים שבהתאם  לעליית מפלס הנוצריות בספרי קארד  מאז אנדר, בספר החדש תגיע להופעת אורח הבתולה הקדושה בכבודה ובעצמה.

- בצעד קידום מכירות מהמם, תשלח לכל מנוי חדש של מגזין המד"ב של אסימוב קלטת של קרב סומו בין גרדנר דוזואה לגורג' ר.ר מרטין! דוזואה ומרטין, שני ענקי המד"ב (תרתי משמע), החליטו על שיתוף הפעולה הקולוסאלי לאחר עוד שנת מכירות מאכזבת של המגזין. חברים של מרטין מסרו לכתב זה שהוא אמר  "מי שחשב שהאלימות בספרים שלי ברוטלית עוד לא ראה כלום!"

- כותב סידרת כישור הזמן, רוברט ג'ורדן, הצהיר כי הוא מאס בכישור והוא עובר ליכתוב סיפורי מד"ב קצרים.

- חשיפה! תחקיר בלעדי ל Demon times! בתאריך ה 3/15, במסווה של הרצאה תמימה על נושא "משחקים חיים" בהגשת איילת אלוני, פותו אל תוך מיבנה צבאי נטוש הידוע בכינוי "מועדון המצנם" שמונה שחקנים זכים וחסרי אונים שנפלו קורבן לקנוניה אפלה. השחקנים האומללים נישבו על ידי העמותה, כנראה בעבור עסקה מתוכננת עם ישויות עליונות / חיזריות. פרטים נוספים על הפרשה ניתן לקרוא בוידויה הנרגש של השחקנית המתכנה "לוחמת" בכתובת זו-

http://roleplay.org.il/phorum/read.php?f=1&i=31559&t=3147

שמועות  עדכניות טוענות גם למעורבות טמפלרית.

 

 

- לסיום, כמה ידיעות מעולם המדיה:

*בהמשך להצהרתו של אורסון סקוט קארד כי הוא יצמצם  את החלק העוסק בלוק ודמוסתנס בסרט המופק על פי אנדר משום ש"ליראות שני ילדים כותבים במחשב זה משמעם", מסר הסופר בראיון ל "SFX" שמכיוון שילדים זה לא פוטוגני הוא שוקל להפוך את דמותו של אנדר בסרט לצעיר בשנות העשרים המוקדמות שלו.

 

*מקורות רשמיים אישרו את השמועה שמסתובבת לה זמן מה בעניין פרק קרוסאובר מיוחד של הפוקימון בו יתארחו גיבורי התוכנית הפופולרית סימפסונס.

 

*בעקבות ההיסטריה סביב הסרטת הטרילוגיה הקלאסית שר הטבעות, החליטו אולפני דרימוורקס להסריט טרילוגיה משלהם על פי רשומות רומח הדרקון. המועמדים העיקריים לתפקידים הראשיים נכון לעכשיו הם ברד פיט בתפקיד טניס חצי-אלף, דמי מור כקיטארה, ורובין ווליאמס בתפקיד חלמיש כור-אש. השם החם הנוכחי כבמאי אפשרי הוא פול וורהובן. מטעמי התאמת הסרט לרוח המדיה הוחלט לשנות מיספר פרטים בעלילה, ובסיומו של התסריט המשוכתב קיטארה ורייסטלין חוזרים בתשובה ועוברים לגור להם בבית קטן וחמים בסולאס וכמו כן למען שמירה על תקינות פוליטית את גילתאנס ישחק שחקן אפרו אמריקאי.

 

* זכיינית ערוץ שתיים "קשת" קנתה את העונות הרביעית והחמישית של באפי לשידור מיד עם תחילת העונה הקרובה, ואיש על חמור לבן ניראה בשערי ירושלים.