קסמים שימושיים

מאת: נבות רם

 

שלום לכולכם אני מקווה שאתם משחקים משחקי תפקידים אחרת מה לעזה אתה עושים כאן?

טוב העניין כאן הוא שורה של קסמים פשוטים ולא כל כך מסובכים שנועדו להקל על חייכם היומיומיים והמשעממים (כדורי אש, ברקים, מטרי מטאורים, שדים וכן הלאה... איזה שעמום!) .

 

קסם יכול לעשות כמעט הכל (או את הכל אם אתה מורגן לה פיי...) ואחד הדברים הנוחים בו היא העובדה שבד"כ אתה לא צריך יותר מכמה לחישות כדי להפעיל אותו לכן הישר מתנור המטבח הפסיכוקריזיונרי שלי (שמוסק בזנבות שדים שחרחרים עם נקודות כתומות בלבד אם מעניין אתכם לדעת) הלחשים שנועדו להעלות את רמת חייכם!

 

סגירת דלת- זהו לחש מהחביבים עלי... הוא סוגר דלתות אחרי שאתה עובר בהן ומאפשר יציאה חלקה וחסרת המאמץ של סגירת הדלת, הלחש משפיעה על דלת אחת לדרגה.

 

פתיחת דלת- עוד לחש יעיל וחביב הפותח את הדלת שבכוונתך לעבור בה, לא הוא לא פורץ דלתות אבל אם הדלת אינה נעולה היא תיפתח (וכן הלחש הזה יעיל על שערי ערים לא נעולים) הלחש משפיעה על דלת אחת לדרגה!

 

שפתון- זהו לחש לנשים שממש אין להן זמן להתאפר אבל הן זומנו לפגוש את המלך המנהיג וכן הלאה... הלחש צובע את השפתיים בכל צבע בו תחפצי (כולל צבעים זוהרים) מלאכותי או שלא... הלחש צובע את השפתיים למשך שעהxדרגה (יעיל לא?)

 

איפור- עוד לחש יעיל לנשים, הלחש הזה דואג לכל הגוף פרט לשפתיים לעיניים ולשיער (בשביל זה יש לחשים אחרים) הוא יוצר איפור מלא לפי רצון בכל צבע צורה גודל והכי חשוב מרקם... כמו כל שאר הלחשים הוא יעיל למשך שעהxדרגה. נקודה לזכויות היוצרים-

לחש זה נחקר נוסה והומצא בידי המכשפה היפה מכולן (חוץ ממורגן כמובן): פנינה רוזנבלום!

 

עצב שיער- זהו לחש חובה לכל מעצב שיער באשר הוא, כשמו כן הוא, הוא מעצב את השיער לא משנה אם הוא ארוך קצר לבן או שחור הוא ישנה אותו לפי גחמות המעצב או לחילופין המקבל במידה והמעצב רוצה בכך, הלחש יכול להוסיף\להסיר צבע, מרקם, אורך וכל דבר אחר של השיער למשך יום תמים לכל דרגה של הלחש בתום הלחש השיער חוזר לצורתו הטבעית (מבאס לא?).

 

מסקרה מכושפת- עוד לחש מתוצרתה של פנינה רוזנבלום שבעזרתו היא מבצעת טיפול מלא מקיף על העיניים שלא כמו שמשתמע משמו הוא אינו מטפל רק במסקרה אלא גם בצלליות גבות גדולות וכן הלא... הלחש כמובן נמשך למשך שעהxדרגה.

 

בישול- בחירת המכשף! הלחש היעיל ביותר (חוץ מכדור אש כמובן) בהיסטוריה! זהו לחש המבשל אופה צולה מטגן וכן הלאה ללא כל צורך בהנחיה מבחוץ! כל הנדרש הוא חומרים מוכנים ומסודרים וכן מתכון לבישול על גבי נייר ליד החומרים ו...וואלה! הרי לכם אכל מוכן חם וטעים תוך דקות. כמו כן הלחש מסוגל "ללמוד" מתכונים ברמה ל חמישה מתכונים לכל דרגה, הכנת האוכל אורכת מבין דקה לשעה תלוי במורכבות הארוחה. לחש חובה לכל מכשף המתיימר להיות שף! (אזהרה כישלון בשימוש בלחש ייצור בעייה גסטרונומית בגודל של עופרת [מטיל הזהב של מורגן לבורים שביניכם] והאוכל ידרוש עורך דין ויתבע את המכשף על התעללות)

 

זמן טיפ!- (לחש זה נגנב ממורגן לה פיי אבל אני מקווה שהיא תסלח לי) זהו לחש הגונב ומשגר לכיסכם 5% מהמחיר של הארוחה שהרגע סיימתם מהארנק הקרוב ביותר חוץ משלכם כמובן ומוסיף את הסכום לתשלום הרגיל בתור טיפ. חמוד לא?

 

משב רוח (לא לא לחש האיי די אן די...)- זהו לחש מועיל לימות (ולילות...) הקיץ החמים שבארצות רחוקות וחמות (דוגמת באר שבע) והוא בעצם יוצר משב רוח נעים וקריר על כל גוף בהשפעה השקולה למזגן תוצרת אמקור מטאור (זה עם החמסה). הטמפרטורה שאליה הלחש מקרר יכולה לנוע מ -5 ועד 30 הלחש משפיעה על איש לדרגה ולשעתיים לדרגה.

 

סימניה מהירה- לחש שנעים לעבוד איתו, חובה לכל מכשף הסובל מחברים\שכנים\יצורים טורדניים (מחק את המיותר), זהו לחש השומר על ספר\מגילה\רשימה\וכו' (מחק את המיותר גם כן) בדיוק במקום בו היה המכשף המפוזר לפני שעזב אותו כך שאין צורך לחפש שוב את המקום, ללחש אין הגבלת זמן השמירה אבל הוא יכול לשמור "רק" 5 ספרים לכל דרגת לחש.

 

כיבוי אור- פשוטו כמשמעו "כיבוי אור הוא לחש פשוט המכבה את האור לאחר שעזבת את החדר הלחש מכבה את כל מקורות האור שבחדר קסומים או שלא. הלחש משפיעה על חדר אחד לדרגה.

 

סידור חדר- לחש המותאם לילדים קטנים וחסרי זהירות בכך שהוא פשוטו כמשמעו מסדר את החדר לא משנה עד כמה הוא מבולגן הרוס או שרוף (לך תדע עם ילדים קטנים...) הוא מסדר מחזיר הכל למקום ויוצר שטח נקי ומאורגן.

כל החדר מתארגן במשך כדקה שלמה לא חשוב מה גודלו או מה יש לסדר כך שזהו לחש אידיאלי לארגון מסיבות ונשפים למיניהם גם כן, במשך הדקה הזו על המכשף להתרכז בתמונת החדר הרצויה וכעבור דקה של גביעים מעופפים ושולחונות המסדרים את עצמם המקום נראה כמעוף דמיונו של הקוסם (יש להזכיר שהלחש פג בתוך 12 או בשעת חצות הקרובה מה שיבוא קודם וכן אינו יוצר את הציוד ויש לפק לו את חומרי הגלם).

 

ניקיון אוויר- לחש זה מנקה לחלוטין את האוויר שבשטח ההשפעה של הלחש (2*2*2 מטרים לכל דרגה) מכל מזהם\עשן\ערפל\רעל וכן הלאה ודוחק אותם אל מחוץ לאזור ההשפעה למשך 2 דקות לכל דרגה של הלחש\מכשף.

 

ייבוש לקה- לחש יעיל זה גורם ללקה תוצרת לוראל פריז להתייבש במהירות כפולה מהרגיל, על כל דרגת לחש, כמו כן חלה הגבלה נוספת של צבעים בין אדום לכחול במידה וחרגת מהתנאי הזה או שפשוט לא הצלחת בהטלת הלחש הצבע של הציפוריניים שלך הופך לירוק זוהר עם פסים כתומים ופסים כחולים וכמובן סמיילי זוהר בצהוב מבחיל, וכן הציפורנים שלך גדלות ללא הפסקה עד שהן מגיעות לגודל של 20 ס"מ או הן נקטעות לאחר מכן הן לא גודלות שנית.

 

הפוך למלחייה- עוד לחש מפורסם ממלתחתה של מורגן לה פיי הלחש הזה נועד למטרה אחת ויחידה, להפוך יצור כלשהוא למלחיית זכוכית מלאה למחצה במלח ים נקי מים המלח שלנו, האיש הופך למלחייה ללא גלגול הצלה מכל סוג שהוא, והדבר היחיד שדרוש כדי להטיל לחש יעיל זה הוא "מבט מלחייה" האיש נישאר בצורת מליחחה למשך 1ק10 שעות או שהוא משתחרר קודם לפי בחירת המטיל.