חיית שטח: שיחות עם נוג

והפעם : איך להיות ירוק ולהישאר בחיים

מאת: נוג

 

 

בתאבון לכל הקוראים, אני להיות נוג מפצח הגולגלות, גיבור אמיץ, חזק חזק. ערן אומר לנוג, אתה להיות הרבה מקומות, להרוג הרבה הרבה אולי לדבר עם הר-פק-תא-נים חדשים, אומר איך להיות חזק כמו נוג? נוג לאהוב מאוד מאוד את ערן, ערן גם נותן בשר על כל שאלה של הת-ראפ-קן אתם לשלוח הרבה הרבה שאלות.

 

הרבה לשאול את נוג מאיפה הוא לבוא אז נוג לספר מה קרה שנוג להיות גור קטן. נוג להיות חלק משבט שחורי האוזן, הכי חזקים להרוג הכי הרבה לבני שיניים, חדי אוזניים וארוכי זקנים (אלה עם הראש הקשה). נוג להיות בן לאבא מוג לוחם חזק וטבח מצטיין, אמא להיות סתם לבנת שיניים אבל סבתא נוג להיות קוראת רוחות הכי טובה, אומרת נוג להיות חכם כמו חד אוזן בסיר בישול. נוג לגדול להיות הכי חזק והכי חכם, הולך ליער והורג דוב שחור לבד, רק בידיים. אבל גוגלוג עצמות יבשות לפחד נוג יהיה חכם כמו הוא, אז הוא לאמור לנוג ללכת לחפש מקום חדש לשבט, אבל נוג לדעת הוא לא לחזור אף פעם.

אז נוג ללכת לדעת מה בחוץ, אחרי מערות השבט.

 

נוג להסתובב בהרבה הרבה מקום חדש, להכיר המון המון לבני שיניים, לבשל המון המון חדי אוזניים ולהרוג המון המון אנשים אחרים. נוג להיות הרבה דברים, שומר על סוחרים, צייד של אנשים, להיות גם מפקד על שבט קטן בצבא של המלך, כל מה לעשות כל היום זה להרוג חדי אוזניים, נוג אומר ללבני שיניים ללכת פה וללכת שם, לבני שיניים לפחד מנוג ולעשות כל מה אומר, אומרים נוג הורג הרבה הרבה חדי אוזן, נוג אמיץ מאוד,אפילו לקבל מדליה מזהב בשביל הורג מנהיג של חדי האוזניים. אבל לבני שיניים לא לאהוב תבשיל חדי אוזן שנוג לעשות, לא מבינים כלום בבישול.

 

זהו, ככה נוג להיות הכי הכי, מפורסם בכל מקום, אפילו מתחת לכיור של ערן. עכשיו נוג מספר לכם איך להיות מצליחים וחזקים כמו נוג. הכי לדעת חשוב זה ככה, כל דבר בעולם מתחלק לשתיים (חה חה, נוג חכם מאוד יודע לספור אפילו עד שבע), או שנוג אוכל אותו, או שהוא לאכול נוג. מה שלאכול נוג הכי קל, אז נוג לרוץ מהר מהר בכיוון השני, רצוי עם אנשים אחרים, ככה נוג רץ יותר מהר מאחרים והדבר לאכול אותם ולא את נוג. מה שנוג אוכל יותר קשה, נותן לנוג כאב בראש חזק מאוד עד שנוג להבין לא יכל לאכול כל דבר, נוג פעם לנסות לאכול לבן שיניים בתוך מערה בלי גג של לבני השיניים, הרבה הרבה לבני שיניים לבוא ולנסות לאכול את נוג, אבל נוג מרביץ עם גרזן להרוג הרבה שבע פעמים לבנים בשיניים, אבל בסוף לבוא עושה אש ונוג להראות לו איך רצים מהר מהר. נוג אומר לכם ככה, לא לנסות לאכול כל דבר, נוג לומד צריך קודם לראות עם יש אנשים אחרים מסביב, אם לא, אז לאכול.

 

הרבה שואלים את נוג איך להרוג הרבה הרבה אנשים, נוג אומר צריך לדעת איזה נשק להרביץ, לבני שיניים להשתמש בחרב, חרב להישבר כל הזמן, חדי אוזן להשתמש בחץ, אבל נוג לרוץ אליהם מהר ולהכות. רק ארוכי זקן ואורכים יודעים הכי טוב משתמש בגרזן, להיות חזק ולא להישבר וגם חותך יופי יופי לסיר. נוג אומר הכי טוב להרביץ קודם ואח"כ לדבר, אם נוג להרוג איש רע יופי יופי, אם נוג להרוג איש טוב, אוופסי,  אז נוג ללכת למקום אחר שם לא מכירים נוג ולהיות חזק חזק עוד פעם. ככה אף פעם לא לפגוע בנוג.

 

נוג גם אומר הכי טוב אנשים מפחדים מנוג, פעם בבר נוג לבוא ולבן שיניים לתפוס לנוג מקום ליד האש, נוג לעשות אותו גבוה כמו ארוך זקן, אח"כ כל פעם נוג לבוא לבאר לבני שיניים לתת לנוג מקום שלו ליד האש.

 

אבל נוג ללמוד עוד משהו חשוב, נוג להסתובב הרבה במקומות של לבני השיניים וללמוד סוד של הצלחה, זה להיות משהו חכם חכם. נוג לחשוב הרבה עד מוצא שם מתאים, סוד הוא שיתוף-אכילה! נוג ללמוד יש הרבה דברים גדולים שאוכלים נוג, אבל עם נוג יחד עם עוד לבני שיניים שמרביצים עם חרבות אז כלם יכלים יחד לאכול מה שהיה אוכל אותם אם לא היו ביחד. נוג לחשוב זה הכי חשוב שיש, אם יש מי רץ מהר ומרביץ חזק יחד עם נוג אז הכל בסדר ונוג בערב אוכל הרבה הרבה. תמיד תיזכרו שיתוף-אכילה, זה הסוד של נוג, (וגם לרוץ יותר מהר משאר לבני השיניים עם גם ביחד לא יכלים לאכול לטאה אדומה גדולה, אז לטאה לאכול לבני שיניים ולא נוג).

 

 

פינת המתכון:

כלם לדעת נוג לבשל הכי טוב וכולם לשאול את נוג איך לעשות אוכל הכי הכי. אז נוג חושב כאן הכי טוב ילמד איך לעשות אוכל שלימד אותו אבא מוג, והפעם: נזיד חדי אוזן, מספיק להאכיל נוג אחד רעב.

 

דברים לשים בסיר:

2 בצל גדול

2 גזר

2 כרוב

פט-לו-ריז-יה (הירוק עם העלים הזה)

1 חד אוזן (רצוי טרי)

מלח ופלפל לפי הטעם

 

הוראות:

לחתוך חד אוזן לפרוסות עם גרזן, לשים בסיר עם כל הדברים, לבשל עד שמוכן, בתאבון.

 

 

פינת העצות של נוג:

כל מי רוצה לשאול את נוג דברים יכול עכשיו, תשלחו לדואר של נוג על האי: noog@homail.co.il

 

ש: נוג היקר, שמי ורון ואני לוחם בחבורה של הרפתקנים. אצלנו מחלקים את האוצרות שמצאנו בדרך לפי מי שהכי אמיץ ותרם הכי הרבה לחבורה. אני מנסה להיות אמיץ ולעזור, אבל אני לא ממש חזק ולא מיומן בחרב כמו שאר האנשים ולכן תמיד מקבל את האוצר הכי דפוק. עזור לי, מה עלי לעשות?

 

ת: נוג לחלק תשובה לשלוש שאלות, כמו בצבא. הכי הכי לדעת זה ככה, קודם כל צריך גרזן, לא חרב. רק ככה תהיה חזק כמו נוג. אם רוצה להיות יותר טוב מכלם אז לשים להם דם של צפרדע אדומה באוכל וכולם להיות רע בבטן (נוג לדעת זה מסבתא נוג). אבל אם רק רוצה נוצץ, אז פשוט לרוץ מהר כשכלם נלחמים ולקחת מה רוצה. הכי פשוט זה.

 

ש: נוג שלום. אני הרפתקן מתחיל, רק עכשיו סיימתי אימוני לחימה. רציתי לדעת מה אתה ממליץ לקחת איתי לדרך בחיפושי אחרי הרפתקאות?

בתודה וארוק יד הפלדה.

 

ת: אוו! אוו! נוג לדעת זה טוב טוב. הרבה הר-תאק-פאנים לעשות לא נכון ולקחת הרבה הרבה, לא טוב. נוג יש רק קצת דברים. הכי חשוב גרזן גדול להרביץ ולחתוך אוכל, סיר בישול, ושקית תבלינים. זהו, לא צריך יותר, כל מה צריך יכל למצוא.