חיית שטח: שיחות עם נוג

והפעם: איך להיות ירוק ולא להימעך מסלעים נופלים

 

בתאבון לכל הראפ-קאת-אנים שלקרות את נוג. נוג לחזור היום מהרבה זמן מתחת לאדמה, נוג להוביל לבני שיניים בחיפוש אחרי המון זהב נוצץ. נוג ללמד אותם איך להיות בחיים מתחת לאדמה. הם לרצות כל כך לדעת שנוג לספר גם לקול הקורעים איך לעשות זה.

 

הכי חשוב לדעת זה לא ללכת לבד, תמיד לקחת מישהו שרץ יותר לאט מנוג. הרבה לבני שיניים תמיד מסתובבים בכל מקום ורוצם לדעת מה נמצא פה, מה יש שם ואיך פותחים את זה. נוג תמיד ללכת איתם ולהגיד נוג מורה דרך, מכיר טוב טוב בסוף תמיד להישאר נוג וכמה לבני שיניים חלשים. לבני השיניים מתחלקים כמו בצבא ל...ההםםםם...שבע, לא, ארבע, לא, שלוש כן כן, שלוש חלקים, לובשי הסירים, מדליקי האש וזזים בשקט. תמיד טוב לקחת כמה מכל סוג כי כל אחד יש טעם אחר. לובשי הסירים תמיד הולכים עם המון ברזל של סירים עליהם, לא יכולים רצים מהר אבל להניף נשק טוב טוב, מי שלא, בא דרקון ונושף אש ואז נוג רק לקלף את הקליפה ויש לבן שיניים עשוי טוב טוב לאכול במקום. מדליקי האש תמיד עושים הוקוס-מוקוס והמון אש ורעש ותיקרה נופלת, תמיד טוב שיהיייהיייה קצת. קצת דלים בבשר אבל להיות תבלין מצוין. הזזים בשקט יודעים להגיד איפה לא לדרוך ומה לא לגעת ויש להם טעם של עוף.

 

אבל נגיד שאתם כמו נוג, מקבלים הרבה נוצצים להוביל את לבני השיניים מתחת לאדמה ולא יכולים לאכול אותם, מה לעשות? אז לנוג יש הרבה עצות מה לעשות נגד כל דבר.

מתחת לאדמה הרבה סכנות, הכי הרבה להיות זה תיקרה נופלת, אם לא בגלל עושה האש אז בגלל אדמה חלשה או גרפס' של בררררוווווווג האל של גרפסים מתחת לאדמה. מה לעשות נוג חכם? תמיד הולך עם מישהו יותר גבוה שמרגיש כשאבנים ליפול קודם ואז נוג לרוץ מהר מהר אחורה. בעיה מאוד מוזרה היא של חושך, לבני שיניים להגיד הם לא לראות החושך, אבל נוג רואה משהו משהו, לבני השיניים תמיד להביא לפיד אבל עם לא מספיקים להדליק, נוג לקחת להם קצת נוצץ כשהם לא לראות. אם יש מפלצת חזקה אז נוג לחבות לפיד, לבני השיניים לא לראות כלום והמפלצת לאכול אותם ולא את נוג.

 

מתחת לאדמה לפעמים להיות הרבה הרבה מייים, נוג לא לאהוב מייייים אז הוא לא ללכת שם. אם צריך אז נוג לקפל כל הבגדים ולשים בשקית ניילון עם זיפלוק (הערת הכותב: נוג ראה דבר כזה אצלי בבית וגנב לי את כולם, נכון לעכשיו הוא היצור היחיד בממד שלו שמחזיק דבר כזה). אויר רע גם בעיה עמוק מתחת לאדמה, לפעמים כל מני ריחות רעים יותר מריח נוג אחרי ריצת מרתון להיות באויר. הכי קל לשים בד בפה ולנשום דרכו, נוג לראות מסכות שחורות אצל אדום השער בבית והם להיות הכי טוב נגד ריח (שוב פעם אני: נוג מתכוון למסכת האב"כ שלי, אותה הוא לא גנב כי הוא לא ממש הצליח להבין איך לשים אותה על הפנים, אבל אחרי הניסיון שלו אין שום סיכוי שאני אשתמש בא, גם עם סאדאם ישלח טיל כימי ישר לבית שלי בדואר שליחים).

 

נוג נתקל בבעיה נוספת מתחת לאדמה, אוכל , אין!!!! נוג לא להבין למה אין אוכל מספיק לעשות נוג לא רעב, נוג לנסות לאכול כל דבר שלראות!!!!! שטיחים, תמונות, מיטות, ריבוע צבעים הההככככללללללל!!! אבל נוג רעב, להביא אוכל!!!! עכשיו!!!!!!!

 

(טוב אני ממש לא יכול יותר, תבינו, נוג לא היה בשום מבוך תת קרקעי, הוא פשוט ישב אצלי או ליתר דיוק התנחל אצלי על הספה, ראה טלוויזיה כל היום ואכל לי את כל מה שהיה בבית. פשוט אחרי הפעם הקודמת שלו הוא כל כך התלהב מהמחשב שהוא לא רצה לחזור לעולם שלו, אבל בגלל שהוא לא ממש חכם הוא לא הבין איך להפעיל אותו ונשאר בביתי בחוסר מעש בשעה שאני מנסה לחיות את חיי. זהו, הבנת? עכשיו חזרה אליו)

 

נוג לספר לכם איך פעם הוא להרוג המון המון ארוכי זקן, אתם ללמוד ולעשות כמו נוג. נוג להיות עוד גור צעיר, רק עכשיו לעזוב את אבא מוג ומסתובב בהמון מערות. יום אחד להיות חושך גדול  (גם אני לא מבין, תעזבו את זה) ונוג לראות המון המון ארוכי זקן עושים תעלות באדמה, הם לא לראות את נוג עדיין. נוג לעשות ככה, קודם כל נוג לחפור בור עמוק בידיוק בפינה של תעלה ולשים בתוכו הרבה קוצים, ואז נוג לשים בד מעל הבור אף אחד לא רואה. אח"כ נוג לשים חנית מצד שני של בור על האדמה. אז נוג ללכת לארוכי זקן ולצעוק להם ”נהנהנהנ, אתם להיות סתם נמוכים" ארוכי זקן לכעוס מאוד ולרוץ אחרי נוג, אז נוג לרוץ מהר ולקפוץ מעל בור, ארוכי זקן ליפול לבור ולמות, מי שלקפוץ מעל הבור נוג להרוג עם מחנית, ככה נוג להיות קוטל ארוכי הזקן  ולאימת המתחת לאדמה.

 

(תראו, אני פשוט חייב להתערב,  אחרי הפעם הראשונה שהוא כבת דברים באמת אמיתיים, רובם לפחות, השתן עלה לנוג לראש והוא  התחיל לשנות קצת את פני הדברים כפי שהם התרחשו במציאות, מה שאני הוצאתי ממנו, וגם זה אחרי שהוא התחנן לקבל את משולש הפיצה האחרון זה ככה: נוג הלך לאיבוד באיזה שהוא מכרה של גמדים, כשהם ראו אותו ורדפו אחריו הוא נפל לבור ואיבד את הכרתו אז הם חשבו שהוא מת ועזבו אותו, כשהוא התעורר וראה שאין אף גמד בשטח הוא פשוט שמח על גורלו הטוב. את הקטע של החניתות הוא ראה ב"לב אמיץ" ומאוד התלהב מהרעיון , כנראה גם בגלל צבע הפנים של מל גיבסון.

 

עכשיו נוג ללכת לעוד ארתפקהות מסמרות ניבים, כל מה אתם רוצים לכתוב לנוג תשלחו לדואר שלי על האי.noog@co.il

 

(מכיוון שאני למעשה זה שקורא את הדואר אתם מוזמנים לשלוח לי שלל קללות ומני תופינים, אם אתם גם חושבים שעדיף לתת לנוג לדבר ושאני אשתוק, תגידו, לא מבטיח לקיים , אבל אין לכם ממש מה לעשות נגד זה.)