סיכום שנתי IV


אמיר איתן


השנה החולפת הייתה שנה משוגעת, עבור כולנו. ניתן היה לראות זאת על פי מספר גיליונות הספיישל (הגיליונות אשר מצריכים הכי הרבה עבודה מהצוות) שהפקנו במהלך השנה. למרות בקשת הקוראים לגיליונות ספיישל, אשר בעבר הרעיפו עלינו שבחים בעבורם, לא מצאנו את הזמן- כל אחד ואחד, לתרום את הזמן הדרוש על מנת להפיק גיליון ספיישל.

בתחילת השנה מקסימום האנרגיה של הצוות הלך על החלפת המשמרות- ערן נתן לי את השרביט וביחד אתו הרבה כאב ראש. המהלך לא היה דרמטי ודי צפוי, לטעמי. בוקר יום שבת אחד, לפני ישיבת צוות ערן התיישב על הכסא בדירתו הישנה ואמר לי ולאבי (אבי בדיוק הכין לו אוכל) "ת'שמעו, אני מסיים את השנתיים ואז אמיר העורך"- זה נשמע מתאים לכמה רגעים. הכמה רגעים האלו היו בגדר "שתיקה שווה הסכמה" וכך מצאתי את עצמי סוגר, היום, שנה בתור עורך המגזין שלנו.

כבר בתחילת השנה הייתי צריך להתמודד עם הרבה כאב ראש בצורת כתבים, גיליון "סופר גיבורים" והחלפת עיצוב האתר. הפינוק היחידי שקיבלתי, לא הרבה זמן לאחר כניסתי לתפקיד, היה מערכת העלאת עיתון נורמלית שחוסכת לי הרבה זמן והמון כאב ראש.

בשנה הנוכחית התרחב צוות העיתון ולא אוכל להודות מספיק לניצן "טאז" בר, מישל סבח, ערן אבירם ואביעד רוזנבוים על התרומה האדירה שלהם במהלך השנה שלולא הם, האקמולים היו בגדר סוכריות מגעילות ותו לא. איני שוכח גם את התרומה החשובה של ברוכי מלביץ', איתמר ראוך ויהונתן זילבר אשר השקיעו מזמנם ואכלו הרבה חרא על ידי.

השנה שעברה עמדה בסימן קהילת דימונס. אם השנה הראשונה הייתה השנה בה בנינו את מעמדנו הקהילתי והשנה השניה היא השנה בה טיפחנו, הרחבנו ומתחנו את אופקי תחום משחקי התפקידים, השנה הזו תמיד תיזכר אצלי בתור השנה בה דימונס בנה את הקהילה המאד מגובשת שלו- גיבוש שהחל בהתפרקותה המצערת של "העז הכאוטית" אשר הובילה לזרימה מסיבית של שחקני תפקידים אל ביתנו הקט.

בגיליון ה- 36 הזה אנו מציינים תחילתה של שנה חדשה למגזין שלנו אך השמחה שלנו משולשת. ערן בן-סער צופה ילד ראשון (הוא לא שמן הוא בהריון) וזיו צופה חתונה בקרוב. מצחיק להיזכר שכשהכרתי את החברה האלה אבי עדיין היה בצבא, ערן היה עדיין מדריך ב"קידום" ולזיו עדיין לא הייתה את החנות (שנראית כל כך טבעית עכשיו). אני אפילו לא הייתי רשאי לצרוך אלכוהול (זה לא ממש הפריע לזיו).

מה ייפול עלינו שנה הבאה?- אני מעריך שתור הזהב של הצוות יחזור בעזרת חברת "23" שהגיעה אתנו להסכם שיתופי- יותר כנסים, יותר פרוייקטים, יותר "אנחנו" בתחום משחקי התפקידים (כמו לפני שלוש שנים).

החופש הגדול בפתח (ואתו תקופת המבחנים) ואנו מקווים לקבל בו את כל האנרגיה שדרושה לנו על מנת להמשיך עוד שנה, דרך הכנסים של חברת "23" ואולי אף כמה פרוייקטים סודיים אחרים.

אני רוצה להודות לכל האנשים שעזרו ולו שנייה אחת להפקת משהו שקשור לאתר או לגיליון, במשך השנה, וכמובן לחבריי: אבי סבג, ערן בן- סער, זיו קיטרו, יובל סרנה ולנשותיהן/ חברותיהן שנתנו להן. תודה מיוחדת שמרתי לחברה שלי שמצליחה לסבול אותי אפילו כשאני כבר לא מצליח וסיימה עבורי את השנה הזו עם חיוך רחב.


אמיר איתן
עורך