צוות Demons

 

אבי "האימה" סבג – ראש הצוות

אבי הוא ראש הצוות, בעיקר בגלל שהוא היחיד בצוות עם ראש. הוא גם העורך הגרפי של האתר כי הוא היחיד מחברי הצוות שמסוגל להתרכז מספיק כדי לצייר באמת. הוא התחיל לשחק משחקי תפקידים כדי להתאמן על כלי נשק שלא היה לו גישה אליהם, מאז הוא השיג גישה. כיום אבי לומד רפואה באוניברסיטת באר שבע, וחברי הצוות האחרים משוכנעים שזה רק על מנת להעמיק את הידע שלו באנטומיה האנושית ובדרכים לגרום לה להפסיק.

 

מוטו: "במבה! התשובה הנצחית לכל!"

אוהב: ספרי מייקל מורקוק, סרטים של סטנלי קובריק, סרטי מאפיה, סאות'רן קומפורט (וויסקי, טמבלים), סטייקים, כלי נשק משוכללים, נזק אקראי, חורבן וטירוף, סדר ומשמעת.

שונא: חצילים, פלצנות, ואת ערן.

 

משחקי תפקידים מועדפים: שיטת הגיבור ורולמאסטר

כתובת אלקטרונית : sabbaga@bgumail.bgu.ac.il

 

ערן בן-סער – זקן השבט

ערן הוא אחד משני מנהלי האתר, בעיקר כי הוא אחד מהשניים היחידים שיודעים איך נראה ביט ולמה הוא לא בגודל של אפונה. זה אומר, בעיקר, שהוא משאיר את העבודה ליובל אבל חוטף את הצעקות מכל יתר הצוות. את שאר זמנו הוא מעביר בלרצות את שירי, אשתו ומנהלת כרטיס האשראי שלו, ולקטר שכולם שונאים אותו. הוא אינו משחק משחקי תפקידים, בעיקר משום שמשחקי תפקידים זה לא משחק.

 

מוטו: "אם זה היה חי, אני יכול לאכול את זה".

אוהב: ספרי רוברט היינלין, קומיקסים של ניל גיימן, סרטים טובים, בירת קילקני (שיכר אירי, טמבלים), כל סוג של בשר, רוק כבד, רוק יותר כבד, רוק הכי כבד, קצת פחות כבד! וכבד, בעיקר ביין טוב.

שונא: להפסיד, להזדקן ואת ערן.

 

משחקי תפקידים מועדפים: רולמאסטר ושיטת הגיבור

כתובת אלקטרונית: wickedbar@demons.org.il

 

זיו קיטרו - כתבנו לענייני העניינים ומעבר

זיו הצטרף למערכת ללא אישורה ומאז הוא מסרב לעזוב. הוא משחק משחקי תפקידים תוך כדי שינה משום שאז יש לו את הרעיונות הטובים ביותר. ההשפעה השלילית היחידה על חייו של זיו הוא המוני המעריצות המטורפות הרודפות אחריו לכל מקום מאז שהוא הבריג את עצמו פנימה.

 

מוטו: "אין יותר טוב ממני!"

אוהב: את עצמו, את חברתו (ואשתו לעתיד), את משפחתו, את הספרייה שלו, את הכלבים שלו, את המשקאות שלו, ואת המערכת, סרטי אימה טובים (כמו "הטבעת" גם בגרסה האמריקאית וגם היפנית), ספרי מתח, ספרי פנטזיה מודרנית, את המיטה שלו, את אוסף הבובות שלו (במיוחד את הנמר החדש שקנה לאחרונה), את אוסף הספרים שלו, את הכוס הטרמית שלו, את נעלי הבית של חברתו (ואשתו לעתיד), את הווקמן המגניב שקנה לפני 4 שנים ומצא הבוקר, את הפיות שלו, את הדיסקים שלו, את שמיכת הפוך שלו, את ההורים שלו, את המרק בצל שאבא שלו מכין, פאבים מגניבים באנגליה, את אדינבורו, את העיר התחתית של אדינבורו, את האנשים באדינבורו, את הנוף באדינבורו, את הרוחות של אדינבורו (הן סקוטיות, מה צריך יותר?), זיתים, גינס, מוסיקת צ'ילאוט, ספגטי עם פטריות, פשטידות שהוא מכין, פשטידות שאבא שלו מכין, את הקלפי טארוט שלו, את המחשב שלו, את המקלדת של המחשב שלו, את הכתבים החדשים שלו, במיוחד את אלו ששולחים דברים בזמן .

שונא: סקרנים, שקרנים, נצלנים, רמאים, גנבים ועוד כל מיני דברים שנגמרים ב"ים". שונא משוואות, מתמטיקה, מבחנים, ספרים, דרדסים (במיוחד כאלו עם אף גדול שעונים לשם ערן), ימאים, מחלות ובעיקר משחקי תפקידים.

 

משחקי תפקידים מועדפים: Nobilis, שיטת הגיבור ו-SLA Industries

כתובת אלקטרונית:sickbar@hotmail.com

 

אמיר איתן – עורך Demon Times

אמיר פגש פעם את זיו קיטרו ומאז חייו אינם חיים. לאחר שנתיים שסינג'רו אותו לכל מיני עבודות וגזלו ממנו את הקרדיט עבורם, החליט הצוות לתת לאמיר את הבילתי נמנע – תפקיד עריכת העיתון (ולהמשיך לקחת ממנו את הקרדיט, הפעם על תפקיד יותר יוקרתי).

 

מוטו: "אנחנו (עדיין) לא דנים בזה!"

אוהב: כסף, תארי אצולה, אגרות חוב, הפקדות שמנות, מניות קופצות, דמי כיס, אסימונים של 1000 ומטילי זהב.

שונא: משוואות גלים, פורומים, לונדון, ערכים עצמיים, את השעה 17:00, מחוגות, "אפוקליפסה עכשיו", פילטרים לקו הטלפון, רדיו, אמנות מודרנית, משוואת ריקטי, את שושנת הרוחות, אנשים שמזמינים ארוחות ילדים במקדונלדס, נהגי מוניות, מיתרים רועדים, דלתות מסתובבות, כל דבר בטעם מוקה, אנשים שרושמים את השם "וייצמן" עם י' אחת, מורות לאנגלית, טורים בסופר, את הרזלוציה 600*800, לכותב את האות היוונית "פיי".

 

משחקי תפקידים מועדפים: רולמאסטר (להשתחוות!), שיטת הגיבור (לקוד קידה).

כתובת אלקטרונית: ns_amirei@bezeqint.net

 

יובל "Etus" סרנהה-Webmaster הלא רישמי של הצוות

אחראי על האתר, אחראי על המערכות באתר, ואחראי, כמובן, על נעילת כמות נכבדת של עצים בפורום.

 

מוטו: ALL HAIL CTHULHU!

אוהב: לנעול עצים בפורום(והרבה מהם!).

שונא: לראות עץ בפורום שאסור לי לנעול.

משחקי תפקידים מועדפים: Call of Cthulhu, HackMaster.

 

כתובת אלקטרונית: etus@actcom.net.il

 

 

 

אנשי הכיור (או עבדינו הנרצים)

 

ערן אבירם – נולד ב 1980 וכבר אז לא הרבה לדבר על עצמו.

ערן גוייס לעיתון על ידי סוכן המוסד, הלא הוא זיו קיטרו שאת שמו לא נזכיר כאן מטעמי ביטחון. הוא החל לכתוב ננסק גילה שהתפקיד דורש קצת יותר מזה ומאז הוא סובל מהצלפות חוזרות ונשנות שמחייבות אותו לכתוב שתי כתבות בכל חודש. הוא לא מאמין שהוא סיפור הצלחה לא משנה כמה פעמים חורטים לו את זה עם עט ציפורן רוצחת על הז**.

 

מוטו: נכון זה אולטרא מגניב?

אוהב: משחקי מחשב, משחקי שולחן, משחקי תפקידים, קומיקס, גאימן, פראצ'ט, דברים מגניבים, את החיים, את היקום, את המשחקים, סוציולוגיה, לקבל אימיילים, להיות משועשע, ולכתוב.

שונא:אנשים קשים, משטרים טוטאליטריים, לא לקבל אימיילים ולכתוב.

חתולה: תודה, כבר יש.

משחקי תפקידים מועדפים: Earthdawn, Exalted, Paranoia ובעצם גם את כל השאר

כתובת אלקטרונית: eran42@netvision.net.il

 

איתי רוזן - לא ממש עושה משהו, סתם נדחף כי הוא מכיר את ערן

נולד בהרי קווקז הרחוקים שבצפון מזרח חולון, וגורש בבושת פנים לאזור השרון. הדמות הראשונה שלו היתה גמד שסחב גשר מתקפל באורך 50 מטר על הגב, ומאז שום דמות שלו לא החזיקה ממעמד יותר מחמש פגישות.

 

מוטו : eat, NOW!!!!

אוהב: בשר, אלכוהול, לישון, רוק כבד. לא בהכרח בסדר הזה.

שונא: כל דבר שהוא לא בשר או אלכוהול, מי שמפריע לי לישון ומי שמנמיך את המוזיקה. אהה כן, ואת ערן (זה נהייה פופולרי בזמן האחרון).

 

משחקי תפקידים מועדפים : Rolemaster, fading suns, d&d

כתובת אלקטרונית : auggie_il@yahoo.com

 

אביעד פארן

הקונספירציה הגדולה של דימונס! אביעד הוא שם קוד לכתב שלא באמת קיים – מדובר באנדרואיד ניסיוני שבנו זיו ואמיר (האירוע יפורסם ב-"תיקי פיכס – השיבה הביתה" בשת 2013). למרות זאת הצליח Xב@ר1 (אביעד) לרכוש לעצמו הורים וגם קצת השכלה.

 

מוטו: "מתי דימונקון הבא?"

אוהב: בטריות מלאות וטובות.

שונא: לשכוח לטעון את עצמו בלילה.

 

משחקי תפקידים מועדפים: 7th Sea

כתובת אלקטרונית: jfaran@bezeqint.net

 

יובל אורנר

יובל הוא האיש הנכון, במקום הנכון ובזמן הנכון – רק שאף אחד לא רוצה אותו. הוא הצטרף לדימונס אך ורק על מנת ליישם את תוכניתו הזדונית ליצור משחק תפקידים שאינו צורך שה"ם אבל מאז נלכד בכוחו ההיפנוטי של אבי ואינו מסוגל לעזוב. בלילות, כשאף אחד לא רואה, יובל מריץ לעצמו משחק.

 

מוטו: "שנדבר על זה?"

אוהב: את כ-ו-ל-ם.

שונא: את כל היתר.

 

משחקי תפקידים מועדפים: אין, למה להפלות לרעה?

כתובת אלקטרונית: yuv48@bezeqint.net

 

ניצן בר aka טאז

אף אחד לא יודע איך טאז הצטרף למערכת, זאת אחת מתעלומות היקום, ויכוחים על הנושא נערכים עד ליום זה בנוגע לאותה תופעה מוזרה. אבל לצערנו טאז פה ולמרות כל הניסיונות  שלנו הוא לא מתכוון לעזוב (לעולם).

 

מוטו: רק בשר, מתנגד אידולוגית לאכילת חסה.

אוהב: בשר את כל סוגי המוזיקה (חוץ ממה שלא מוזיקה), בירה קפואה, סוסים, צניחה חופשית, אופנועים וכל מה שמכניס אדרנלין לדם, ובשר כמובן.

שונא: את כולם ואת הכל (במיוחד אותכם).

 

משחקי תפקידים: מערב פרוע, מערב פרוע, ומשחקים במערב הפרוע.

כתובת אלקטרונית: bar512@netvision.net.il

 

 

שדים מייסדים מהעבר

 

עידו תמיר – ה- WEBMASTER הראשון של האתר.

ההורים שלו שילמו לנו כדי שנעסיק את ה"ילד" המשועמם שלהם, וכך עידו הגיע לשורות האבות המייסדים. למרות גילו המופלג, עד היום הוא יושב מול המחשב, סינר קשור לצווארו, כותב דפי html בעוד אבי מנגב את הריר הנוזל מצידי פיו.

 

מוטו: "אבי ! במבה !"

אוהב: כל דבר שדאגלס אדמס כתב, משחקי תפקידים במחשב, את ביל גייטס, ג'אז ואסאדו (ברביקיו ארגנטינאי, טמבלים).

שונא: מחשבים הנופלים על הברכיים אדומי פנים ומתנשפים עקב משחק מולטימדיה לא תובעני במיוחד.

 

תומר צ'רקסקי – אמן המולטימדיה והאוריגמי, איש הגרפיקה המקורי של האתר.

את רוב שעורי חשבון שלו העביר תומר בעיצוב אתרי אינטרנט במחשבון שלו, ואפילו לא הייתה לו פונקציה של שורש. בלילות הוא חולם על טיולים לאוסטרליה, מכוניות ספורט, ואנימציות FLASH.

 

מוטו: "מה? מה עשיתי?! זה היה ככה מקודם!"

אוהב: מוזיקת פיוז'ן, FLASH, מסיבות, מסטיקים בטעם דובדבן, לעשות קולות של מכונות קפה, ומשיבות המשלבות רעש של מכונות קפה ומסטיקים בטעם דובדבן.

שונא: מסטיקים בטעם דובדבן ופיצולי אשיות.

 

 

 

כמה מילים ברצינות

רצינו להבהיר לכם את המטרות לשמן הקמנו את האתר.

 

בראש ובראשונה רצינו לחזור לכתוב ולפרסם חומר בנושא משחקי תפקידים, לאחר סגירת המגאזינים שעסקו בכך, רצינו ליצור בימה חדשה להבעת דעותינו.

 

רצינו ליצור נקודת מפגש לכל שחקני התפקידים בארץ, מקום שבו יוכלו להיפגש, להכיר, להחליף רעיונות, להתעדכן ולמצוא משאבים שיסיעו במשחק. בקיצור ליצור קהילה חיה ותוססת של שחקני תפקידים.

 

קהילה נוצרת על ידי מעורבות. לכן אחת ממטרותינו היא ליצור בימה לכם, שחקני התפקידים.

 

 

 

 

 

קישורים               פורום             עיתון              חדשות             ספריה           ארכיון         מערכת