גליון מקוון למשחקי תפקידים * נוסד יוני 2000 * גליון 37
מיתולוגיה מצרית- חלק ב
מאת אביעד רוזנבוים
החלק השני של סדרת הכתבות עוסק באל אוסיריס- מלך האלים- ואחיו סת- אל הרוע והסערות.
השתלשלות העניינים בנקודת מוצא זו היא קריאה חובה... אה, איזה קטע! אביעד עשה כתבה על זה...

נסיכי התנ"ך-המלאכים -חלק ב
מאת אביעד רוזנבוים
על הרוע, מאיפה הוא בא ולמה. מלאכי רע ואיפה האדם עומד ביחס אליהם. סקירה כללית על מה זה רוע ולמה הוא בחר את השם ערן בן-סער.

טורג
מאת ערן אבירם
תחילת שנות התשעים ואפקוליפסה. כל דור חושב שהוא האחרון ועוד יומיים יחרב העולם- "טורש" מתרחש בתקופה כזו- הסיבה הפעם היא חייזרים.
חוסר הטלפונים הסלולארים נשמע מפחיד יותר.

הקוסם
מאת זיו קיטרו
הוא קוסם, הוא קוסם, הוא קוסם! (ביבי נתניהו, לא זיו). על דמות הקוסם, הדמות השחוקה להחריד בז'אנר הפנטזיה. דמות אלמנטרית אשר אוצרת בתוכה את תמצית הג'אנר הזה.

1984
מאת בעז
אחד מהספרים היותר פופולארים בקרב קוראי המדע הבדיוני ודומיו. בעז מעלה כמה אפשרויות משחק בעולם הזה, מחולק על פי שיטות משחק ומלווה בכמה הערות מפתח.

Faster then a speeding bullet
מאת אביב מנוח
"זמן קליע"- הקטע המאד מגניב שהוצג לפנינו במטריקס הראשון ומאז נלעס שוב ושוב בכל מדיה אפשרית. למרות הכל אנחנו עדיין אוהבים את האפקט שמותח את גבולות הזמן ואת היכולות הגרפיות של המחשב הביתי.
ארץ שמים, וחושך על פני תהום
מאת עדי כוהן
לא נגענו...

אקסמן 2
מאת זיו קיטרו
מה יכול לצאת מסרט שדן באנשים עם יכולות על שכל צרותיהם עלי-אדמות הן שבני האדם לא מחבבים אותם? אני מכיר עוד כמה אנשים שבני אדם לא מחבבים אותם ואין להם יכולות על...

זיו לעומת זאת התרצה. This is his story...

שיחות עם מורגן לה-פיי - לא קלה היא דרכנו
מאת ערן בן-סער
משהו עם פואנטה לשם שינוי. המערכת, חשוב לציין, לא מצאה את הפואנטה הזו אך היא לוקחת את המילה של ערן בעניין.

שעה בכלא
מאת מישל סבח
זה שדימונס מעסיקים אסירים לשעבר, אתם יודעים- הכל כחלק מפרוייקט "שיקום לשיקוץ" אבל מה שאתם לא יודעים זה האם עשו "הליקופטר" למישל או לא...


תיקי פיכס- הכפיל
מאת זיו קיטרו ואמיר איתן
למה זה מגיע לכם?!

בלוז, גיטרות, משחקי תפקידים ומה שביניהם- חלק ב
מאת מישל סבח
החלק השני של סדרת הכתבות המדוברת עם אופציה לחקור את פינק פלויד בהמשך. נשאר רק להחזיק אצבעות.

ננסק סטלרס
מאת ערן אבירם
אויש...

קורליין/ניל גיימן
מאת ברוכי מלביץ
יש בסקירה הבאה יותר מאשר הוכחה מדעית שבאמת השמש ממורכזת על הראש של ברוכי- היא סקירה על ספר שהוא לא "הארי פוטר" דווקא כשהזוועה החדשה של רולינג יצאה לשוק.עורך ראשי: אמיר איתן | עורך לשוני:שירי מולוט בן-סער ואריאל בר-נתן
צוות Demons: ערן בן-סער, אבי סבג, זיו קיטרו, אמיר איתן ויובל סרנה.
כתבי המערכת: ערן בן-סער, אבי סבג, זיו קיטרו, אמיר איתן, ניצן בר, יהונתן זילבר, איתמר ראוך, ברוכי מלביץ', מישל סבח, אביעד רוזנבוים וערן אבירם.
כתבים נוספים בגיליון זה:אביב מנוח, ניב חגי, עדי כוהן ובעז.
עיצוב: ג'וני זילבר.
בנייה ותכנות: יובל סרנה.

מייל למכתבים ומאמרים demontimes@demons.org.ilנדמה שביחד עם קריסת מערכת העצבים שלי קורסת גם מערכת העיתון ובדיוק בתקופה הגורלית ביותר בשנה. תקופת המבחנים הגיעה ואיתה הנקמות הקטנות של הכתבים. איחורים, חיסורים, הפרעות- מכל הבא ליד. חלק אפילו החליטו להוליד ילד. כאילו אני קונה את זה...

איזה כיף היה אילו הכתבים של העיתון היו מכריזים הודנה עליי. העיתון היה עולה בלי לחץ, הכתבות היו מגיעות בזמן, לא היה צורך במרשמי רופא, לחץ הדם שלי היה נשאר בגדר הסביר ואולי אפילו היה לי זמן ללמוד למבחנים או לבלות עם חברה שלי.

לעומת זאת, הצבא הקטן שהכתבים ארגנו הוא גרעין קשה ועצבני שלא מוכן לשאת ולתת עימי ולא יכנע ללחצים בדמות "דד-ליין".

אני יוצא מפה בקריאה נואשת לצלב האדום, למועצה לבריאות הילד והעמותות להגנה על הנשים המוכות וחסרי האמצעים- עזרו לי! איני יודע איך להתמודד איתם... אין להם אלוהים! הם מתחמנים וזוממים, מעלילים ומפלילים. הם יגרמו לסנדק לרדת על הבירכיים ולהתחנן בבכי.

אין להם גבולות והם לא לוקחים שבויים. אלו הם הכתבים. A new power is rising...

ואם כבר מדברים על כוח חדש, צוות דימונס חוגג החודש את הולדתו של ים מולוט הראשון- הצוות נמנע מהצהרות על דור חדש של שחקני תפקידים (עוד לפני שהילד בכלל אמר שהוא רוצה) ומלהלאים את הולדת הילד כאירוע קהילתי אבל בכל זאת אנחנו כל כך מאושרים בתור הפמלייה הקרובה שהחלטתי להגיד כמה מילים על כך על גבי עיתון זה.

פעם ראשונה מזה 37 גליונות שלערן יש תירוץ אמיתי למה המורגן לא מוכן למעלה מ2 דקות ממועד השקת הגליון.

לסיום, התנצלות וברכות. ברצוני להתנצל בפני קהל הקוראים שמפאת חוסר זמן מצד אבי סבג ואיוב קרן החלקים הבאים של סדרות הכתבות שלהם יעלו, בלי נדר, בגליון הבא ואילו ברצוני לברך את הזוכה עדי כוהן בתחרות הסיפורים שהריץ זיו קיטרו- סיפורה מופיע בגליון הנוכחי.

אמיר איתן